אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת טריפאקשנס גייסה קו אשראי של 125 מיליון דולר צילום: יחצ

חברת טריפאקשנס גייסה קו אשראי של 125 מיליון דולר

חברת התיירות העסקית, שהוקמה ע"י ישראלים, גייסה את הסכום בהובלת ובהשתתפות Vista Credit Partners; האשראי יומר למניות של החברה בעת הנפקה עתידית, ואמור להעניק לה יותר גמישות בתקופת הקורונה

16.06.2020, 19:02 | מאיר אורבך

חברת התיירות העסקית טריפאקשנס (TripActions), שהוקמה על ידי ישראלים, גייסה 125 מיליון דולר בקו אשראי בהובלת Greenoaks Capital ובהשתתפות Vista Credit Partners זרוע האשראי של קרן ההשקעות Vista. האשראי יומר למניות של החברה בעת הנפקה עתידית.

קראו עוד בכלכליסט

על פי הדיווח שהוציאה החברה, מטרת קו האשראי שגייסה הוא להעניק לה עוד גמישות בתקופת הקורונה וגם לאפשר לה לתמוך ב-TripActions Liquid, שהיא הפלטפורמה שלה לניהול ומימון של נסיעות עסקיות.

מימין: אילן טוויג ואריאל כהן, צילום: יחצ מימין: אילן טוויג ואריאל כהן | צילום: יחצ מימין: אילן טוויג ואריאל כהן, צילום: יחצ

לדברי אריאל כהן, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה, "במהלך שלושת החודשים האחרונים ראינו צמיחה עצומה כאשר ארגונים עוברים לניהול נסיעות עסקיות בצורה מתקדמת כולל שלושה לקוחות ארגוניים גדולים חדשים".

בסוף חודש מרץ נאלצה החברה לפטר מאות עובדים בעקבות השיתוק בתעשיית הנסיעות העסקיות במהלך הקורונה. כמו כן, הודיעה החברה על התרחבות פעילות לאירופה ומינוי של כריסטופר ויק לסגן נשיא בכיר למכירות ב-EMEA.

טריפאקשנס הוקמה ב־2015 על ידי שני יזמים ישראלים –  כהן המנכ"ל ואילן טוויג סמנכ"ל הטכנולוגיות. ביוני 2019 גייסה החברה 250 מיליון דולר לפי שווי של 4 מיליארד דולר. את הסבב הובילה הקרן הנחשבת אנדריסן הורוביץ, והשתתפו בו הקרנות לייטספיד, זאב ונצ'רס של אורן זאב ו־Group 11 של דובי פרנסס. בסך הכל גייסה טריפאקשנס 480 מיליון דולר מאז הקמתה. כמו כן גייסה החברה סכום לא ידוע מענקית התעופה הגרמנית לופטהנזה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות