אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רגע לפני חשיפת פיטורי לפידות: סמנכ"ל שיכון ובינוי מכר מניות תמורת 420 אלף שקל

רגע לפני חשיפת פיטורי לפידות: סמנכ"ל שיכון ובינוי מכר מניות תמורת 420 אלף שקל

אלון רווה מכר אתמול בצהריים 26.5 אלף ממניותיו - טרם חשיפת כלכליסט בשעות הערב המוקדמות את פיטורי המנכ"ל; רווה ניצל במכירה עלייה של יותר מ-20% במניית שיכון ובינוי בשבועיים האחרונים, לפני הקריסה היום סביב 15%; בידיו נותרו 187 אלף ממניות החברה

17.06.2020, 14:16 | גולן חזני

הירידה החדה במניית שיכון ובינוי היום (ד') לאחר חשיפת כלכליסט את פיטורי המנכ"ל אייל לפידות, גורמת הפסדים לבעלי המניות של החברה. אך יש מי שהספיק אמש למכור מניות ולפרוש בשיא: אלון רווה, מנהל חטיבת הזכיינות וסמנכ"ל הכספים של שיכון ובינוי.

קראו עוד בכלכליסט

רווה מכר אתמול 26.5 אלף מניות של החברה, במחיר של 15.82 שקל למניה ובתמורה כוללת של 420 אלף שקל. רווה נשאר עם 187 אלף מניות וניצל במכירה עלייה של יותר מ-20% במניית שיכון ובינוי בשבועיים האחרונים.

אלון רווה, סמנכ"ל הכספים בשיכון ובינוי אלון רווה, סמנכ"ל הכספים בשיכון ובינוי אלון רווה, סמנכ"ל הכספים בשיכון ובינוי

היום צוללת המניה סביב 15% ומוחקת את העליות ויותר. הזינוק במניה בשבועיים האחרונים יוחס לזכיית החברה במכרז לרכישת תחנת הכוח של חברת החשמל ברמת חובב תמורת 4.26 מיליארד שקל.

הידיעה על פיטורי לפידות נחשפה אתמול לכלכליסט ב-17:29, ושיכון ובינוי קיבלה הודעה על המכירה של רווה ב-12:22 בצהריים. מנהלי שיכון ובינוי עצמם לא ידעו על הפיטורים של לפידות עד לחשיפה בכלכליסט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות