אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מקורבי לפידות בתגובה ראשונה: "התנהלות הדירקטוריון - עילה לתביעה" צילום: אביגיל עוזי

מקורבי לפידות בתגובה ראשונה: "התנהלות הדירקטוריון - עילה לתביעה"

עוד אמרו מקורבי מנכ"ל שיכון ובינוי על פיטוריו הצפויים כי "התנהלות החברה מוזרה - אמירות מופרכות שאין להן קשר לסיבות ההדחה"; לדבריהם "השוק מבחין היטב בניסיונות לבנות את הסיבות לפיטורין, שנתפרו טלאי על טלאי ללא כל קשר למציאות"

17.06.2020, 16:57 | גולן חזני

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

מקורביו של מנכ"ל שיכון ובינוי, אייל לפידות, שצווארו מונח תחת חרב הפיטורים, יוצאים להתקפה בתגובה ראשונה: "התנהלות החברה ומי מטעמם מוזרה ומעלה תהיות על האופן בו נהגו, תוך שהם כורים לעצמם את הבוקר ומרפדים אוטצתו באמירות מופרכות שאין להם שום קשר לסיבות האמיתיות של ההדחה", אמרו מקורבים ללפידות.

קראו עוד בכלכליסט

התנהלות הדירקטוריון יוצרת נזק לבעלי מניות החברה, כפי שהשתקף מהירידה "בשער המניה היום, המהווה עילת תביעה נגד החברה בהתנהלות התמוהה הזאת", אמרו אותם מקורבים.

אייל לפידות, צילום: אביגיל עוזי אייל לפידות | צילום: אביגיל עוזי אייל לפידות, צילום: אביגיל עוזי

הם הוסיפו כי ״השוק אמר את דברו כשלפידות נכנס לתפקיד, (בעלייה של 140% בשווי החברה, משווי של 2.7 מיליארד שקל ל-6.5 מיליארד שקל) והוא אומר את דברו גם היום (ירידה של כ-17% המהווים הפסד של 1.1 מיליארד שקל לבעלי המניות ביום אחד בלבד). השוק מבחין היטב בניסיונות לבנות את הסיבות לפיטורין, שנתפרו טלאי על טלאי ללא כל קשר למציאות. ברור לכול, שקודם ירו את החץ ועכשיו מנסים לסמן את המטרה".

מבין הדירקטורים בחברה נראה כי שלום שמחון היה מההבודדים שתמכו בלפידות ואף רשם לו פתק הערכה.

פתק הערכה משמחון ללפידות פתק הערכה משמחון ללפידות פתק הערכה משמחון ללפידות

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות