אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניו יורק: בתי ספר פרטיים יעברו למתחמי WeWork צילום: שאטרסטוק

ניו יורק: בתי ספר פרטיים יעברו למתחמי WeWork

ענקית חללי העבודה הציעה להשתמש במשרדיה ככיתות כדי לאפשר ריחוק חברתי בשנת הלימודים הבאה

18.06.2020, 08:04 | שירות כלכליסט

חברת השכרת חללי העבודה WeWork מנהלת מגעים מול בתי ספר פרטיים בניו יורק לגבי האפשרות להעביר חלק מהשיעורים לעשרות בנייני המשרדים שלה בעיר - כך לפי המנכ"ל סנדיפ מתראני שאמר את הדברים ל־CNBC. כך יוכלו בתי הספר להפחית את הצפיפות בכיתות בשנת הלימודים הבאה.

קראו עוד בכלכליסט

המהלך מתגבש לנוכח הסגירה הממושכת של בתי ספר בעקבות התפרצות הקורונה, והמעבר ללמידה מרחוק. "בתי הספר מסתכלים מעבר לפתרון המובנה. הם חושבים מחוץ לקופסה כדי למצוא דרכים להחזיר את התלמידים לבתי הספר", ציין.

לחברה מעל 100 אתרים ברחבי העיר, כך לפי מתראני, שמונה למנכ"ל בפברואר האחרון, חמישה חודשים לאחר שהחברה נאלצה לסגת מתוכניתה לבצע הנפקה ראשונית לציבור (IPO). זאת, על רקע חששות המשקיעים סביב יציבות המודל העסקי של WeWork.

WeWork בניו יורק , צילום: שאטרסטוק WeWork בניו יורק | צילום: שאטרסטוק WeWork בניו יורק , צילום: שאטרסטוק

בשלב זה הדיונים מתנהלים רק מול בתי ספר פרטיים, אך מתראני הדגיש כי החברה מעוניינת לפנות גם לבתי הספר הציבוריים, "בהנחה שיאפשרו לנו לקיים עמם מגעים".

החזרה של הילדים לבתי הספר חיונית גם למאמצים להתניע מחדש את הכלכלה, מכיוון שרק כך יוכלו ההורים לשוב לעבודה. בהתאם, מתראני הבטיח כי WeWork תתגמש מול העובדים שלה, בייחוד בכל הקשור לטיפול בילדים שעדיין נמצאים בבית. "אבל ככל שהזמן חולף אנחנו מבינים שיותר ויותר אנשים רוצים שתהיה להם אפשרות לחזור, אבל בתנאים יותר גמישים", אמר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות