אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכירו את ה-Waze של הקורקינטים צילום: Bird

הכירו את ה-Waze של הקורקינטים

Bird תציע אפליקציית ניווט שתכוונן את משתמשי הקורקינטים השיתופיים שלה לשבילי אופניים, על בסיס טכנולוגיה של Trailze הישראלית. ההשקה במקביל בת"א ופריז, מהחודש הבא

18.06.2020, 08:19 | אודי עציון

האם חברת הקורקינטים השיתופיים Bird מצאה את הדרך להפוך את השימוש בכלים לבטוח יותר? מיולי יוכלו משתמשי הכלים שלה בתל אביב ופריז לנווט את דרכם באמצעות אפליקציית Bird Maps שלה, שמבוססת על טכנולוגיה של Trailze הישראלית.

מדובר באפליקציה ייעודית לרוכבים, שתעניק עדיפות בבחירת המסלול לשימוש בשבילי אופניים ובכבישים שהוגדרו לה כבטוחים יותר, מה שגם יסייע להרחיק את הקורקינטים מהמדרכות.

קראו עוד בכלכליסט

משתמשי בירד יבחרו את יעד הנסיעה ויקבלו הכוונה מלאה ליעד. האפליקציה אף תנווט את הרוכבים לחניית הקורקינטים הייעודית הקרובה ביותר ליעדם, כך שיוכלו לחנות במהירות ובקלות. בבירד מבטיחים כי המערכת תעודכן באופן תדיר בימים שעיריית תל אביב מסמנת עוד ועוד שבילים על חשבון מסלולי כביש, ותיקח בחשבון שבילי אופניים חדשים מיד עם השקתם.

קורקינט חשמלי שיתופי של בירד , צילום: יובל חן קורקינט חשמלי שיתופי של בירד | צילום: יובל חן קורקינט חשמלי שיתופי של בירד , צילום: יובל חן

השקת האפליקציה נועדה להעניק לבירד יתרון בתחרות בינה לבין Lime ו-Wind. מאז הסגרת סגר הקורונה חזרו חברות הקורקינטים השיתופיים לעבודה מלאה, וזוכות לביקושים מצד תושבים ומבקרים בתל אביב שחוששים להשתמש בימי הקורונה בתחבורה הציבורית העמוסה.

קורקינט של בירד עם מפה של Trailze, צילום: Bird קורקינט של בירד עם מפה של Trailze | צילום: Bird קורקינט של בירד עם מפה של Trailze, צילום: Bird

"עם היציאה ממשבר הקורונה והחזרה לשגרה, אנו רואים עלייה מבורכת בבניית שבילי אופניים, כמו גם עלייה עצומה במספר הרוכבים החוזרים לנסוע בקורקינטים השיתופיים בכל שעות היממה", אמר יניב ריבלין, מנכ"ל בירד ישראל.

טריילז הוקמה ב-2014 בידי רונן ביתן, חובב רכיבות שטח באופניים ובעל ניסיון של 15 שנה בתחום הניווט, בחברות כמו דסטיניטור, איתוראן GPS ו־NDRIVE הפורטוגלית, שם כיהן כסמנכ"ל המוצר והשיווק העולמי. "אנחנו רוצים להפוך את הרכיבה לאופציה הקלה והבטוחה ביותר למשתמשי Bird בישראל ובעולם", אמר ביתן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות