אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קוואנטס מבטלת את כל הטיסות עד נובמבר - מלבד אלו לניו זילנד צילום: בלומברג

משבר הקורונה

קוואנטס מבטלת את כל הטיסות עד נובמבר - מלבד אלו לניו זילנד

חברת התעופה האוסטרלית תתמקד בעיקר בטיסות פנים, לאור החלטת הממשלה להגביל את הכניסה למדינה עד לשנה הבאה

18.06.2020, 14:39 | שירות כלכליסט

חברת התעופה האוסטרלית קוואנטס (Qantas) הודיעה כי היא מבטלת את כל הטיסות הבינלאומיות שלה עד סוף אוקטובר לפחות, מלבד לניו זילנד. ההודעה התפרסמה לאחר שממשלת אוסטרליה מסרה כי תמשיך להגביל את הכניסה למדינה עד השנה הבאה, זאת בניסיון להמשיך ולבלום את התפשטות הקורונה.

קראו עוד בכלכליסט

"הגבולות של אוסטרליה צפויים להישאר סגורים לעוד זמן מה, ולכן ביטלנו את מרבית הטיסות הבינלאומיות עד סוף אוקטובר", נמסר בהודעה. עם זאת, הממשלה מסירה את הגבלות התנועה בתוך המדינה ולכן בקוואנטס מתכוונים להתמקד בעיקר בטיסות הפנים. בהתאם, מספר הנוסעים בטיסות המקומיות הוכפל השבוע ל-64 אלף.

חברות תעופה הן בין הנפגעות הגדולות של משבר הקורונה, על רקע הגבלות התנועה שממשלות הטילו ברחבי העולם. מספר חברות גדולות, ביניהן וירג'ן אוסטרליה, תאי איירווייז ואוויאנקה הקולומביאנית, כבר הודיעו כי הן מתקשות לשרוד את התקופה, ואילו חברות אחרות פיטרו אלפי עובדים. מוקדם יותר החודש, הזהיר איגוד התעופה הבינלאומי (IATA) כי ההפסדים השנה לתעשיית התעופה עלולים לעמוד על 84 מיליארד דולר.

מטוס של חברת התעופה האוסטרלית קוואנטס, צילום: בלומברג מטוס של חברת התעופה האוסטרלית קוואנטס | צילום: בלומברג מטוס של חברת התעופה האוסטרלית קוואנטס, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות