אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חזרה לשגרה באתרי דיסני? העובדים בקליפורניה ממש לא נלהבים צילום: disney

חזרה לשגרה באתרי דיסני? העובדים בקליפורניה ממש לא נלהבים

האיגודים המייצגים 17 אלף מעובדי דיסנילנד הביעו בפני מושל קליפורניה חשש מכך שפארק השעשועים לא יהיה בטוח דיו בתאריך היעד שהציבה החברה לפתיחתו - בחודש יולי. הם מוטרדים בעיקר מכך שלא קיבלו תשובות מהחברה בנושא בדיקות הקורונה

20.06.2020, 11:57 | שירות כלכליסט

איגודי עובדים המייצגים 17 אלף מעובדי אתר השעשועים דיסנילנד בקליפורניה הודיעו שלשום (ה') למושל המדינה שאינם משוכנעים שפארק השעשועים יהיה בטוח דיו להיפתח בתאריך היעד שהציבה החברה - בחודש יולי.

קראו עוד בכלכליסט

במכתב שנשלח למושל גווין ניוסום מסרו האיגודים שהם נמצאים בדיונים עם חברת דיסני מאז אמצע מרץ, אז נסגר דיסנילנד כדי למנוע את התפשטות מגפת הקורונה. האתר שנמצא באנהיים שבדרום קליפורניה, מכיל את פארק השעשועים דיסנילנד ואת ה-California Adventure Park, שאת שניהם מתכננת החברה לפתוח ב-17 ביולי. "לרוע המזל, למרות שיחות אינטנסיביות עם החברה, עדיין איננו משוכנעים שבטוח לפתוח מחדש את הפארקים", כך לשון המכתב שנשלח ע"י קואליציית איגודי העובדים של פארקי השעשועים ואתרי הנופש.

דיסנילנד, צילום: גטי אימג דיסנילנד | צילום: גטי אימג'ס דיסנילנד, צילום: גטי אימג

דובר מטעם דיסני אמר אתמול שהחברה מציבה את ביטחונם של עובדיה ולקוחותיה "בראש סדר העדיפויות. אנו מצפים להמשך הדיאלוג עם איגודי העובדים שלנו לגבי אמצעי הבטיחות המוגברים, בעקבות הנחיות מומחי בריאות הציבור".

מחלקת בריאות הציבור של קליפורניה מסרה שפארקי שעשועים יוכלו לפתוח את שעריהם למבלים כאשר המדינה תגיע לשלב 3 בתוכנית הפתיחה מחדש המדורגת שלה. היא נמצאת כרגע בשלב 2. בנוסף מסרה שבכוונתה לפרסם הנחיות למזעור התפשטות הנגיף בפארקי שעשועים, אך עדיין אין לוח זמנים לכך. דיסני מתכננת לפתוח את דיסני וורלד שבפלורידה ב-11 ביולי עם אמצעי בטיחות נרחבים החל מדרישת עטיית מסכות ובדיקות חום, ועד אי קיום פעילויות שיוצרות התגודדויות, כמו תהלוכות.

איגודי העובדים אמרו שהחברה אמנם התייחסה לחלק מחששותיהם, אך נותרו "שאלות רבות עליהן דיסני לא ענתה, כולל לגבי עניין בדיקות הקורונה, שהיוו את יסוד תוכניות החזרה לשגרה בתחומים אחרים של מגזר הבידור. לכן בשלב זה איננו יודעים בוודאות האם האתר יכול לפעול בצורה בטוחה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות