אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגרש בן 2.3 דונם יוצע למכירה בסמוך לקמפוס מיקרוסופט הרצליה

מגרש בן 2.3 דונם יוצע למכירה בסמוך לקמפוס מיקרוסופט הרצליה

המגרש מוצע למכירה לאחר אישור פירוק השיתוף בין בעליו - זאת בעקבות תביעה של אקרו נדל"ן, קנדה ישראל וקמדון השקעות נגד בעלים אחרים של הקרקע. השווי: כ־70 מיליון שקל

21.06.2020, 08:25 | שלומית צור

בית משפט השלום בהרצליה קיבל תביעה לפירוק שיתוף בין בעלים לגבי קרקע בת 2.3 דונם הממוקמת צפונית לקמפוס מיקרוסופט בהרצליה פיתוח. הקרקע ששווייה, להערכת מומחי נדל"ן, נע סביב 70 מיליון שקל, תוצע בשבועות הקרובים למכירה בהתאם להחלטת בית המשפט.

קראו עוד בכלכליסט

את התביעה הגישו החברות אקרו נדל"ן, תדהר, קנדה ישראל וקמדון השקעות, המחזיקות ב־60% מהקרקע, באמצעות משרד מיתר, נגד בעלים פרטיים המחזיקים גם הם בחלקים ממנה.

קרקע שעומדת למכירה ליד הקמפוס קרקע שעומדת למכירה ליד הקמפוס קרקע שעומדת למכירה ליד הקמפוס

הקרקע מיועדת להקמת פרויקט תעסוקה ומסחר בן 6,200 מ"ר בתוספת שטחי שירות חניונים ומחסנים. השופט יעקב שקד קיבל את התביעה ומינה את עו"ד רן ברא"ז ממשרד לוי טילר נרדיה הר צבי ברא"ז ושות' לכונס נכסים האמון על מכירת הנכס. לא מן הנמנע כי החברות שהגישו את פירוק השיתוף, ייתנו את המחיר הגבוה ביותר תמורת חלקם של השותפים הפרטיים בקרקע ויזכו במכרז. במקרה כזה יגדילו אקרו תדהר וקנדה ישראל את אחזקתם בשטחי המשרדים באזור, שכן החברות מחזיקות בבעלותן בקמפוס מיקרוסופט ששוכרת מהן את המבנה לתקופה ארוכת טווח.

לפני כשנה נמכרה חטיבת קרקע סמוכה בת 7.3 דונם גם כן במסגרת הליך פירוק שיתוף לחברות טריגו, פרשקובסקי, מוטילנד והיזם איציק תשובה ב־380 מיליון שקל. מגרש זה היה מיועד להקמת פרויקט תעסוקה ומסחר בהיקף 46 אלף מ"ר. . "למרות התקופה החריגה אנחנו מרגישים כי שוק הנדל"ן נותר עירני ופעיל ואנו נערכים לפרסום המגרש בהתאם להנחיות שנקבל מבית המשפט", מסר ברא"ז ל"כלכליסט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות