אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
העזיבות בעדיקה נמשכות: אורנה אלוביץ' עוזבת את החברה צילום: עמית פייס

העזיבות בעדיקה נמשכות: אורנה אלוביץ' עוזבת את החברה

אלוביץ' שימשה כמנהלת פיתוח עסקי בעדיקה והיתה אחראית על האסטרטגיה השיווקית; שורת בכירים בהנהלת עדיקה שפעלו בתקופתו של המייסד דדי שוורצברג, פרשו מהחברה לאחר התפטרותו. כפי שנחשף ב"כלכליסט", גם מנכ"ל בעלת השליטה גולף רביב ברוקמאייר הודיע על רצונו לפרוש מהחברה

21.06.2020, 14:59 | אורנה יפת

נמשכות העזיבות בחברת האופנה עדיקהמקבוצת גולף. אורנה אלוביץ' מנהלת הפיתוח העסקי ומי שהייתה אחראית על האסטרטגיה השיווקית עוזבת, לאחר חמש שנים בחברה. אלוביץ' נחשבת למקורבת לדדי שוורצברג, מייסד החברה שפרש לאחר סכסוך חריף עם בעלות השליטה גולף וכלל תעשיות. במייל פרידה ששלחה לקולגות כתבה אלוביץ':

קראו עוד בכלכליסט

"בימים אלה אני מסיימת את תפקידי ב-Adika אתר האופנה המוביל בישראל. אחרי חמש שנים כמנהלת פיתוח עסקי ומובילת האסטרטגיה השיווקית, הדוברות והיח"צ, אני נפרדת מכם עם המון אהבה פרגון והערכה בלב. עברנו דרך מרתקת. יחד בנינו מותג שכזה עוד לא היה במדינת ישראל ואולי גם בארה"ב. מותג בועט עם אופי וסטייל ייחודי, סחפנו אחרינו מאות אלפי צעירות מגניבות שגדלו אתנו והעריצו את פרי יצירתנו ואנחנו - בסך הכל נהנינו לקום כל בוקר ולעבוד עבורן ובשבילן.

"אני מודה לכל אחד ואחת מכם : מודה לדדי שוורצברג חברי החכם, החרוץ והמוכשר שהזמין אותי למסע המרתק שהביא את Adika מחברה פרטית שמוכרת בגדים ואקססוריז באינטרנט, לחברה ציבורית בינלאומית שמוכרת פי חמש ומציעה אופנה בכל תחומי החיים, לקהלים שונים, כולל הבית והביוטי, גם באונליין וגם בחנויות, גם בארץ וגם בחו"ל. מותג מנצח זוכה פרסים וגאווה מקומית ובינלאומית!".

אלוביץ' המשיכה וציינה לשבח את כל ההנהלה הבכירה שעבדה איתה בתקופתו של שוורצברג, והוסיפה "אני מאחלת לרועי (הסל - מנכ"ל עדיקה החדש) ומנהלי החברה החדשים וכמובן לכל החברים שלי ב Adika דרך צלחה סיפוק והגשמה. "אני עוזבת את המשרדים, המחשב, ההרשאות והמייל הזה עם המון זיכרונות מתוקים שיישארו איתי לנצח. איתי ארגז מלא כלים וחלומות בתקווה שיהפכו בקרוב לתכניות ועשייה חדשה".

קבוצת גולף עוברת בחודשים האחרונים טלטלה עם עזיבתם של בכירי הקבוצה ועל רקע סכסוכים עם כלל תעשיות המובלת על ידי אבי פישר - החברה האם של גולף. בסוף השבוע שעבר נחשף ב"כלכליסט" כי רביב ברוקמאייר, מנכ"ל גולף ביקש לסיים את תפקידו. ברוקמאייר מונה לתפקיד בשנת 2016 ועוזב כאשר מניית גולף נמצאת בשפל והחברה נסחרת בשווי של 68 מיליון שקל בלבד. במרץ 2019 התפטר גם יו"ר קבוצת גולף אפי רוזנהויז בעיצומו של תהליך ההבראה שעברה החברה. רוזנהויז נשאר כיו"ר עדיקה למשך שלושה חודשים בלבד ואז הודיע על התפטרותו גם מעדיקה.  

אורנה אלוביץ אורנה אלוביץ' | צילום: עמית פייס אורנה אלוביץ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות