אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שרה קנדלר, היועצת הבכירה של ענת גואטה, תנהל את מחלקת התאגידים ברשות ני"ע צילום: ענבל מרמרי

שרה קנדלר, היועצת הבכירה של ענת גואטה, תנהל את מחלקת התאגידים ברשות ני"ע

עו"ד קנדלר, שכיהנה בעבר כהמשנה ליועמ"ש רשות ני"ע וכמנהלת יחיקת החקיקה, הובילה בשנים האחרונות לצד היו"ר גואטה את הרפורמות והליכי החקיקה שקידמה הרשות; בתפקידה החדש כמנהלת מחלקת התאגידים היא תחליף את רו"ח דורית קדוש שהודיעה לאחרונה על פרישתה

22.06.2020, 11:17 | נעמי צורף
עו"ד שרה קנדלר מונתה למנהלת מחלקת תאגידים ברשות ניירות ערך. קנדלר, המכהנת כיום כיועצת בכירה ליו"ר הרשות, צפויה להחליף את רו"ח דורית קדוש, שהודיעה לאחרונה על פרישתה.

קראו עוד בכלכליסט

מחלקת תאגידים היא אחת מהמחלקות המרכזיות ברשות ולמעשה בשוק כולו - זוהי המחלקה האמונה על פיקוח על התאגידים המדווחים וכן על הסדרה ופיתוח השוק על ידי מכשירי השקעה שונים.

בתפקידה האחרון, הובילה קנדלר לצד היו"ר ענת גואטה (בין היתר) את קידום האסטרטגיה של הרשות מול הגורמים הרלוונטיים במגזר הפרטי והציבורי, לרבות הקמת פלטפורמות מסחר דיגיטליות חדשות, הטמעת סטנדרטים בינלאומיים ובכללם אימוץ דיווח באנגלית, הרחבת רצף מוסדי.

בשנים האחרונות הובילה קנדלר את תהליכי החקיקה בפרויקטים המרכזיים שהובילה הרשות, ובהם פרויקט ההקלות של הרשות, שינוי מבנה הבורסה, הסדרת פעילותן של זירות הסוחר, איסור הפעילות באופציות בינאריות ורפורמת הפיכת תעודות הסל לקרנות נאמנות.

קנדלר החלה את דרכה ברשות בשנת 2000 ולאורך השנים מילאה שורה של  תפקידי ניהול בכירים, לרבות  משנה ליועץ המשפטי של הרשות, מנהלת יחידת החקיקה בייעוץ המשפטי, וחברת הנהלת הרשות.

עו"ד שרה קנדלר , צילום: ענבל מרמרי עו"ד שרה קנדלר | צילום: ענבל מרמרי עו"ד שרה קנדלר , צילום: ענבל מרמרי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות