אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט מאשרת את רכישת CyberX הישראלית צילום: CyberX

מיקרוסופט מאשרת את רכישת CyberX הישראלית

פרטי העסקה לא נמסרו, אך לפי דיווח קודם בכלכליסט מדובר בעסקה של כ-170 מיליון דולר. עד היום גייסה החברה 48 מיליון דולר

22.06.2020, 16:46 | הגר רבט

מיקרוסופט מאשרת היום (ב׳) את רכישת חברת CyberX הישראלית. פרטי העסקה לא נמסרו, אך לפי דיווח קודם בכלכליסט מדובר בעסקה של כ-170 מיליון דולר, לא כולל השקעה נוספת של כמה עשרות מיליוני דולרים בעובדי החברה.

קראו עוד בכלכליסט

CyberX הוקמה ב-2013 על ידי עומר שניידר וניר גילר, בוגרי יחידת מצו"ב של צה״ל. המוצר שלה מתמקד בפתרונות לתשתיות רשת תעשייתיות ומנגנון לימוד עצמי ייעודי לרשתות הללו. הפלטפורמה יודעת לספק תובנות ייחודיות ללא תלות בערכים קבועים מראש, כישורים ייחודיים או כל היכרות מוקדמת עם המערכת. החברה גייסה עד היום כ-48 מיליון דולר ובין משקיעיה קרן נורת'ווסט שהובילה את הגיוס האחרון, גלילות קפיטל, Flint Capital קוואלקום ונצ׳רס, GlenRock  ו- OurCrowd.

מייסדי CyberX. עומר שניידר וניר גילר מייסדי CyberX. עומר שניידר וניר גילר מייסדי CyberX. עומר שניידר וניר גילר

ממיקרוסופט נמסר כי הרכישה תשלים את יכולות האבטחה הקיימות באז'ור (Azure) IoT, ותתרחב על מכשירים קיימים. מיכל ברוורמן-בלומנשטיק, מנכ"לית מרכז המו״פ של מיקרוסופט התייחסה לרכישה: "הטכנולוגיה והצוות של CyberX הם תוספת נהדרת למיקרוסופט. המומחיות והפלטפורמה החדשנית של CyberX, יחד עם מוצרי האבטחה המעולים של מיקרוסופט, מאפשרים למיקרוסופט להציע פתרון רב עוצמה בפריסה רחבה, המאיץ דיגיטציה עבור ארגונים בכל שלבי מסע ה- IoT/OT שלהם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות