אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוטומייז מגייסת 6 מיליון דולר מבלמברג ומיקרוסופט צילום: Authomize

אוטומייז מגייסת 6 מיליון דולר מבלמברג ומיקרוסופט

החברה מציעה פתרון בתחום ניהול ההרשאות לעובדים בארגונים. במהלך השנה היא צפויה לנצל את ההון שגויס על מנת להרחיב את מצבת העובדים שלה, להמשיך בפיתוח המוצר ובמאמצי הטמעתו בשוק

23.06.2020, 12:59 | מאיר אורבך
חברת הסטארט-אפ הישראלית אוטומייז (Authomize) גייסה שישה מיליון דולר בגיוס סיד, בהובלת קרן ההשקעות בלמברג קפיטל, יחד עם M12 (זרוע ההשקעות של מייקרוסופט) ו-Entrée Capital.

קראו עוד בכלכליסט

אוטומייז, שנוסדה בסוף 2019 על ידי המנכ״ל דותן בר -נוי, סמנכ״ל הטכנולוגיות גל דיסקין וסמנכ״ל מחקר ופיתוח רון ליברמן, מונה כיום כ-15 עובדים, ומשרדיה שוכנים בתל אביב. במהלך השנה צפויה לנצל את ההון שגויס כדי להרחיב את מצבת העובדים שלה, להמשיך בפיתוח המוצר ובמאמצי הטמעתו בשוק.

 

"המהלך שלנו נועד לא רק להקל על עולם ההרשאות עם אוטמוציה אלא להכניס לתוכה גם ידע משמעותי. חלק מהרשאות בארגון ניתן כיום לעתים רבות על פי תחושות", אומר לכלכליסט דותן בר נוי, המנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה. "זו תקופה מיוחדת עם צרכים מיוחדים. כאשר כוח העבודה פרוס ומשתמש באפליקציות ענן רבות אתה עלול לאבד שליטה".

 

מייסדי אוטומייז. מימין רון ליברמן, דותן בר-נוי וגל דיסקין, צילום: Authomize מייסדי אוטומייז. מימין רון ליברמן, דותן בר-נוי וגל דיסקין | צילום: Authomize מייסדי אוטומייז. מימין רון ליברמן, דותן בר-נוי וגל דיסקין, צילום: Authomize

 

החברה מציעה פתרון בתחום ניהול ההרשאות לעובדים בארגון. הפתרון שלה משמש כמעין גשר בין אנשי ה-IT לבין צוותי אבטחת המידע, תוך שהוא מפחית את עומס העבודה של אנשי מערכות המידע (IT), מונע מתן הרשאות באופן נרחב ללא בקרה, מקטין משמעותית את הסיכון לגניבת מידע וגישה לא מורשית ומבטיח עמידה בסטנדרטים של רגולציות בינלאומיות (GDPR ועוד).

״הקמנו את אוטומייז אחרי שנחשפנו לסרבול והמורכבות שחברות חוות בנוגע לניהול ההרשאות לעובדים ולמשאבים בארגון״, מוסיף דותן בר -נוי, מייסד ומנכ״ל החברה, ״נכון להיום, ניהול ההרשאות חסר את היכולת לראות את התמונה המלאה ולפעול באופן אוטומטי בהתבסס על מידע רלוונטי כדי לאפשר קבלת החלטות יעילה, מהירה ואפקטיבית. המטרה שלנו היא לאפשר לצוותי המחשוב ואבטחת המידע לקבל החלטות מושכלות ויעילות בקלות, או לחלופין להפוך חלק מהתהליכים לאוטומטיים, מבלי להתפשר על אבטחה או להעמיס על אנשי המחשוב עבודה מיותרת".

״המון חברות מבינות שהן מנהלות את ההרשאות שלהן בצורה לא מספיק טובה״, הוסיפה יודפת הראל-בוכריס, מנהלת הפעילות של קרן ההון-סיכון בלמברג בישראל. ״המשימה של ניהול ההרשאות בסביבת העבודה של היום, בה עובדים מפוזרים בכל רחבי העולם או עובדים מהבתים הפכה לקשה ביותר ולפעמים בלתי אפשרית. אוטומייז מספקת מענה בדיוק לבעיה זו כשהיא מאפשרת לחברות להמשיך בתהליכי צמיחה ללא החשש מפגיעה באבטחת המידע של הארגון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות