אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סוכנות הביטוח הדיגיטלית wobi שכרה 1,200 מ"ר במגדל הכשרת הישוב בבני ברק צילום: שרון צרפתי

סוכנות הביטוח הדיגיטלית wobi שכרה 1,200 מ"ר במגדל הכשרת הישוב בבני ברק

העסקה של wobi נחתמה מול פתאל במסגרת פעילות חללי העבודה של החברה אשר שוכרת כ-5,000 מ"ר המשתרעים על פני 3 קומות במגדל. המשרדים החדשים יחליפו את משרדי wobi במגדל אמות אטריום ברמת גן

25.06.2020, 13:29 | דותן לוי

סוכנות הביטוח הדיגיטלית wobi , שכרה 1200 מ"ר בשכירות משנה מחברת פתאל בקומה ה-32 של מגדל הכשרת היישוב הממוקם באזור התעסוקה של בני ברק - bbc.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר במתחם ששכרה פתאל באמצעות רשת חללי העבודה רומס (ROOMS) שבבעלותה.במסגרת פעילות זו רומס מפעילה את חברת סוויצאפ שמטרתה ליצור חללי עבודה פרטיים בהתאמה אישית לחברות גדולות, והיא זו שחתמה על העסקה מול חברת הביטוח.

בעל השליטה בפתאל דוד פתאל. רשת חללי עבודה, צילום: עמית שעל בעל השליטה בפתאל דוד פתאל. רשת חללי עבודה | צילום: עמית שעל בעל השליטה בפתאל דוד פתאל. רשת חללי עבודה, צילום: עמית שעל

מגדל הכשרת היישוב ממוקם ברחוב ז'בוטינסקי בבני ברק על גבול רמת גן. הוא משתרע על שטח של 64 אלף מ"ר על פני 40 קומות. המגדל הוקם כקבוצת רכישה בהובלת הקבוצות סופרין וויס וכיום הוא מוחזק בידי בעלים פרטיים.

את 3 הקומות שכרה פתאל מחברת עומר הנדסה, מאבי לוי לשעבר מנכ"ל מליסרון וכיום בעל השליטה בחברת הנדל"ן להב, ומקבוצת סופרין יזמית המגדל המחזיקה בו שטחים. שטח כל קומה כ-1,600 מ"ר, כך שפתאל שכרה כ-4,800 מ"ר.

פרויקט הכשרת הישוב של סופרין וויס, צילום: שרון צרפתי פרויקט הכשרת הישוב של סופרין וויס | צילום: שרון צרפתי פרויקט הכשרת הישוב של סופרין וויס, צילום: שרון צרפתי

על פי הערכות דמי השכירות במגדל לרמת מעטפת עומדים על כ-65 שקל למ"ר, אך דמי השכירות שמשלמת wobi גבוהים משמעותית. הסכם השכירות הוא לתקופה של 6 שנים עם אופציה להארכה ב-5 שנים נוספות.

Wobi, המעסיקה כיום 170 עובדים, היא סוכנות ביטוח דיגיטלית שהוקמה ב-2010, ע"י קבוצת אנשי ביטוח ואינטרנט, המפעילה פלטפורמה דיגיטלית להשוואת מחירי ביטוחים ולקניית מוצרי ביטוח במחיר המשתלם ביותר. המשרדים החדשים של wobi יחליפו את משרדי החברה במגדל אמות אטריום ברמת גן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות