אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרולינג סטונס מאיימים על טראמפ: הפסק להשמיע שירים שלנו בעצרות הבחירות שלך צילום: גטי אימג'ס

הרולינג סטונס מאיימים על טראמפ: הפסק להשמיע שירים שלנו בעצרות הבחירות שלך

הצוות המשפטי של הלהקה הודיע שהוא פועל מול ארגון זכויות היוצרים בארה"ב כדי לעצור את השימוש הלא חוקי במוזיקה שלה, לאחר שטראמפ השתמש בשיר You Can’t Always Get What You Want בעצרת שנערכה בטולסה. אותו שיר הושמע גם במהלך מסע הבחירות של טראמפ ב-2016, אז צייצה הלהקה: "איננו תומכים בדונלד טראמפ"

28.06.2020, 16:34 | שירות כלכליסט

להקת הרולינג סטונס מאיימת על נשיא ארה"ב דונלד טראמפ בתביעה משפטית, אם זה ימשיך להשתמש בשיריהם בעצרות הבחירות שלו.

הצוות המשפטי של הלהקה אמר שהוא פועל מול ארגון זכויות היוצרים, ה-BMI, כדי לעצור את השימוש הלא חוקי במוזיקה של הלהקה. מסע הבחירות של טראמפ השתמש בשיר You Can’t Always Get What You Want בעצרת שנערכה בשבוע שעבר בטולסה, אוקלהומה. אותו שיר הושמע גם במהלך מסע הבחירות של טראמפ ב-2016.

קראו עוד בכלכליסט

הרולינג סטונס בהופעה, צילום: גטי אימג הרולינג סטונס בהופעה | צילום: גטי אימג'ס הרולינג סטונס בהופעה, צילום: גטי אימג

"הרולינג סטונס אינם תומכים בדונלד טראמפ", צייצה הלהקה ב-2016. בהצהרה שפורסמה אתמול אמרו נציגי הלהקה שיש צורך ב"צעדים נוספים" כדי למנוע מטראמפ להשתמש בחומרים של הלהקה בעצרות בחירות עתידיות שלו, לאחר שמארגניהן התעלמו מאזהרות קודמות בעניין.

על פי מספר דיווחים, ה-BMI הודיע לאמרגניו של טראמפ מטעם הסטונס שהשימוש בשיריהם ללא היתר מהווה הפרת זכויות יוצרים, ויהווה עילה לתביעה. באפריל הוציאה הלהקה את הסינגל החדש הראשון שלה מזה שמונה שנים – Living in a Ghost Town.

מוקדם יותר החודש שלחה משפחתו של המוזיקאי טום פטי מכתב התראה למנהלי הקמפיין של טראמפ בעקבות שימושם הלא מורשה בשירו I Won’t Back Down בעצרת בטולסה. בדברים שפרסמו בטוויטר אמרה המשפחה שהמוזיקאי שהלך לעולמו "לעולם לא היה רוצה ששיר שלו ישמש בקמפיין של שנאה". פטי מת ב-2017 בגיל 66, ממנת יתר של משככי כאבים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות