אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קולנוע דרייב אין חדש יוקם ברמת גן בין האצטדיון הלאומי לקניון איילון

קולנוע דרייב אין חדש יוקם ברמת גן בין האצטדיון הלאומי לקניון איילון

בשל אילוצי הקורונה, הודיע ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן על הקמת המתחם שיחל לפעול בחינם בחגים "על מסך הקולנוע הגדול בישראל"; עוד מסר כי בקשת קבוצת עזריאלי לצו מניעה להקמת המיזם נדחתה

29.06.2020, 11:37 | תומר הדר

בעוד בבתי הקולנוע בישראל מותרת כניסה של 100 צופים בלבד אשר נדרשים לחבוש מסיכה, בעולם חוזרים מתחמי דרייב אין לפעילות בגלל אותן סיבות בדיוק, כלומר היכולת לשהות במכונית מבודדת.

קראו עוד בכלכליסט

מתחמי דרייב אין נהנו מפופולאריות גבוהה בארה"ב עד שנות התשעים, אז חדרו טכנולוגיות כדוגמת דולבי דיגיטל והפכו את הצפיה בסרט בקולנוע לעדיפה מבחינת אפקטים וחוויית צפיה, מה שגרם לירידה משמעותית בפעילות מתחמי דרייב אין וסגירה של רובם בארה"ב. כעת כאמור לאור הקורונה, אמור לקום בישראל מתחם דרייב אין ברמת גן.

כרמל שאמה הכהן, ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן, ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן, ראש עיריית רמת גן

כך, בפוסט שפרסם ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה-הכהן הודיע כי יקים מתחם דרייב אין שיחל לפעול בחגים. לפי שאמה הכהן: "הדרייב אין בחינם על מסך הקולנוע הגדול בישראל שיוקם בין אצטדיון רמת גן לקניון איילון".

הצופים יוכלו להסתייע במשאיות מזון שיוצבו במתחם. היום פרסם שאמה הכהן: "בית המשפט המחוזי דחה את בקשת קבוצת עזריאלי (הבעלים של קניון אילון) לצו מניעה לעצור את מיזם הדרייב אין שלנו.

"גם בקשת קבוצת עזריאלי למנוע פיילוט של חניה בחינם בחניונים המסומנים כחול לבן נדחתה. הפיילוט מעבר למטרתו העיקרית ישחרר לחצי חניה מהעיר הצפופה בעיקר של רכבים גדולים, משאיות, רכבים תקולים ונטושים וסוחרי רכבים שמעמידים רכבים למכירה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות