אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קריסת וויירקארד: חברת Curve של הישראלי שחר ביאליק נחלצה מהקפאת חשבונותיה צילום: יח"צ

קריסת וויירקארד: חברת Curve של הישראלי שחר ביאליק נחלצה מהקפאת חשבונותיה

כמה ימים לאחר שהרגולטור הבריטי נעל את חשבונות Curve, שעובדת עם החברה הגרמנית, היא הצליחה לשחרר אותם; המייסד: "השיחה שקיבלתי ביום שישי ב-9 בבוקר היא הנוראה ביותר שיכול לקבל יזם"

29.06.2020, 21:17 | מאיר אורבך

חברת הפינטק הבריטית Curve שייסד הישראלי שחר ביאליק נחלצה מההקפאה של חשבונות לקוחותיה, אליה נקלעה בעקבות קריסת חברת התשלומים הדיגיטליים הגרמנית וויירקארד (Wirecard). ימים ספורים לאחר שהרגולטור הבריטי נעל את חשבונות Curve הצליחה החברה להיחלץ ולשחרר את כל החשבונות של לקוחותיה.

קראו עוד בכלכליסט

על פי הדיווח של החברה, היא העבירה בתוך 60 שעות את כל פעילות הכרטיסים וה-e-money לתוך החברה והעבירה את כל שירותי הסליקה שלה לחברת Checkout.com.

לדברי ביאליק, מנכ"ל החברה ומייסדה, "השיחה שקיבלתי ביום שישי ב-9 בבוקר היא הנוראה ביותר שיכול לקבל יזם - כל חשבונות החברה נסגרו באופן מיידי ומבלי שעשינו כל רע. הצוות שלנו לא נבהל ובגמישות רבה הצוות הרים תוכנית שהקטינה משמעותית את הפגיעה בלקוחותינו והוציא לפועל את הבלתי אפשרי".

כאמור, ביום שישי נקלעה Curve, שעבדה עם וויירקאד, למהומה כאשר חשבונותיה כמו חשבונות של חברות פינטק רבות אחרות נסגרו ללא הודעה מוקדמת.

Curve פיתחה טכנולוגיה שמאחדת את כל אמצעי התשלום לכרטיס אשראי חכם המחובר לאפליקציית מובייל ומאפשרת תשלומים בכל מקום בעולם. החברה נוסדה ב-2015 על ידי שלושה בוגרי אוניברסיטת אינסיאד הצרפתית: שחר ביאליק, טום פוסטר-קרטר ואנה מוסטין וויליאמס. הפלטפורמה של Curve מאפשרת למשתמשים לחבר את כל חשבונות הבנק והכרטיסים הקיימים שלהם למערכת אחת ובעוד שההרשמה לשירות חינמית, היא גובה עמלת המרה בגובה של אחוז אחד מתשלומים שמתבצעים בחו"ל.

שחר ביאליק , צילום: יח"צ שחר ביאליק | צילום: יח"צ שחר ביאליק , צילום: יח"צ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות