אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מאנדיי הישראלית משיקה חנות אפליקציות צילום: יח"צ

מאנדיי הישראלית משיקה חנות אפליקציות

החנות מאפשרת לארגונים לבנות ולשווק על גביה יישומים עסקיים לשימוש מסחרי המותאמים לצרכי הארגון. כיום החנות כוללת 20 אפליקציות שנבנו על ידי מפתחי חברת האם ועוד 100 אפליקציות שנבנו על ידי הלקוחות

30.06.2020, 13:00 | הגר רבט
חברת מאנדיי הישראלית מודיעה היום (ג׳) על השקת חנות האפליקציות שלה - Monday Apps - שפעלה בחודשים האחרונים בגרסת בטא. הפלטפורמה מאפשרת לארגונים לבנות ולשווק על גביה יישומים עסקיים, לשימוש מסחרי, המותאמים לצרכי הארגון.

קראו עוד בכלכליסט

Monday Apps כוללת כבר היום 20 אפליקציות שנבנו על ידי מפתחי חברת האם (ביניהן אפליקציה המאפשרת מרחב לעבודה שיתופית ואפליקציה למדידת ביצועי ומשך תהליכי עבודה צוותיים), ועוד כ-100 אפליקציות נוספות שנבנו על ידי לקוחות ומשתמשי החברה.

חנות האפליקציות של מאנדיי, קרדיט: צילום מסך חנות האפליקציות של מאנדיי | קרדיט: צילום מסך חנות האפליקציות של מאנדיי, קרדיט: צילום מסך

בשיחה עם כלכליסט הסביר בן רוזנפלד, מנהל המוצר של Monday Apps, שבשלב זה האפליקציות על הפלטפורמה ניתנות לשיתוף בין לקוחות בלבד, כאשר המטרה היא ליצור זירת מסחר לכל דבר. תנאי התשלום, הוסיף, עדיין אינם מגובשים אך מאנדיי אינה מתכוונת לגבות עמלה מהמפתחים: ״עבור המפתחים יש הרבה דרכים למוניטיזציה, למשל להוביל לקוחות לשימוש במוצר על החברה. אנחנו לא גובים עמלה וכרגע זה גם לא בתוכניות כי המטרה היא לתת יותר ערך ללקוחות. אנחנו רוצים שההכנסות יגיעו למפתחים כדי לעזור להם לפתח מוצרים נוספים״. גם האפליקציות שמאנדיי עצמה מציעה הן חינמיות, אבל חלקן זמינות רק כחלק מחבילה מסוימת ללקוחות.

חנות האפליקציות של מאנדיי, קרדיט: צילום מסך חנות האפליקציות של מאנדיי | קרדיט: צילום מסך חנות האפליקציות של מאנדיי, קרדיט: צילום מסך

בחברה עצמה מדגישים כי מדובר בשינוי אסטרטגי עבורם. "השקת monday Apps מאפשרת את קיומם של כל סוגי התהליכים העסקיים על גבי מאנדיי", מסר רועי מן, מייסד-שותף ומנכ"ל מאנדיי. "כמפתח, זה היה החלום שלנו. לאפשר למפתחים תהליך בניה פשוט של יישומים חדשים ובמקביל, להעצים את המשתמשים שמהיום יודעים שבאפשרותם להוסיף כל אינטגרציה ופונקציה נוספת הנדרשת לעבודתם תוך שעות ספורות".

חנות האפליקציות של מאנדיי, קרדיט: צילום מסך חנות האפליקציות של מאנדיי | קרדיט: צילום מסך חנות האפליקציות של מאנדיי, קרדיט: צילום מסך

מאנדיי הוקמה ב-2014 וגייסה עד היום למעלה מ-230 מיליון דולר, לפי שווי של 2.7 מיליארד דולר. לפי נתוני החברה יש לה מעל ל-100 אלף לקוחות משלמים ברחבי העולם בכ-200 ורטיקלים עסקיים, מ-180 מדינות. החברה הישראלית מפתחת מערכת הפעלה לעבודה (Work OS) המספקת דרך יעילה לניהול צוותים, פרויקטים, תהליכים עסקיים, ואופרציות מורכבות.

ל-monday.com משרדים בתל אביב, ניו יורק, מיאמי, סן פרנסיסקו, לונדון וסידני. בין משקיעי החברה Sapphire Ventures, Hamilton Lane, HarbourVest Partners, Ion Asset Management, Vintage Investment Partners, Stripes Group, Insight Partners, ו-Entrée Capital.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות