אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סינמה סיטי: פתיחת מתחמי הקולנוע נדחית מחמישי הבא לסוף יולי צילום: אבי מועלם

סינמה סיטי: פתיחת מתחמי הקולנוע נדחית מחמישי הבא לסוף יולי

על רקע דחיית מועדי השקת סרטים בהוליווד דוחה החברה את הפתיחת שתוכננה ל-9 ביולי. הפתיחה תהיה בהתאם להנחיות התו הסגול

30.06.2020, 19:32 | אורנה יפת

סינמה סיטי דוחה את פתיחת מתחמי הקולנוע. המתחמים אמורים היו להיפתח ב-9 ביולי (יום חמישי הבא) לאחר שבחברה תכננו את הפתיחה במקור ל-2 ביולי (מחרתיים). היום (ג') הודיעה החברה על דחיית הפתיחה לסוף חודש יולי, עקב דחיית מועדי השקת הסרטים המתוכננים בהוליווד.

קראו עוד בכלכליסט

החברות בישראל תלויות בחברות הסרטים הבינלאומיות ואלו דחו השקה של שוברי קופות ובין היתר של וונדר וומן. בשבוע שעבר אמר אבי אדרי מנכ"ל סינמה סיטי לכלכליסט כי הפתיחה בתחילת יולי של המתחמים תהיה עם 18 סרטים בלבד במקום 42 סרטים המוקרנים מדי שבוע. אדרי אמר כי קיים סיכוי שמספר הסרטים יהיה אף נמוך מ-18, וכעת נראה כי בחברה החליטו שהפתיחה במתכונת הנוכחית אינה אפשרית ואינה כלכלית.

"אנו עושים מאמצים כבירים על מנת לצבור תוכן איכותי וסרטים חדשים שיוצעו כבר עם פתיחת המתחמים, וכן ליצור רצף השקות של סרטים חדשים ושוברי קופות שיחזירו את הקהל לקולנוע", נמסר מהחברה.

פתיחת המתחמים תעשה בהתאם להנחיות משרד הבריאות והתו הסגול. ההנחיות מחייבות תפוסה של עד 75% ממספר המושבים ולא יותר מ-250 איש באולם, כאשר הישיבה תתאפשר תוך שמירה על כסא אחד ריק לפחות בין כל קבוצת אנשים.

מנכ"ל סינמה סיטי אבי אדרי, צילום: עמית שעל מנכ"ל סינמה סיטי אבי אדרי | צילום: עמית שעל מנכ"ל סינמה סיטי אבי אדרי, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות