אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ''ל התעשייה האווירית נמרוד שפר הודיע על סיום תפקידו צילום: כפיר זיו

מנכ''ל התעשייה האווירית נמרוד שפר הודיע על סיום תפקידו

שפר כיהן בתפקיד כשנתיים והיה אמור להוביל את החברה לקראת הנפקה בבורסה. אולם משבר הקורונה שפגע בפעילות של החברה, החריף את הלחצים בצמרתה והביא לפרישתו המוקדמת

01.07.2020, 15:17 | אודי עציון

לאחר שנתיים בלבד בתפקידו הודיע מנכ"ל התעשייה האווירית, נמרוד שפר, על התפטרותו. שפר יסיים את תפקידו לאחר שיעביר את ניהול החברה בחפיפה מסודרת למחליפו לכשייבחר.

קראו עוד בכלכליסט

נמרוד שפר, צילום: התעשייה האווירית נמרוד שפר | צילום: התעשייה האווירית נמרוד שפר, צילום: התעשייה האווירית

.

שפר (59), לשעבר ראש אגף תכנון במטכל וראש מטה חיל האוויר, היה אמור להוביל את החברה לקראת הנפקה בבורסה תחת היו"ר הדומיננטי הראל לוקר. אולם משבר הקורונה שפגע בפעילות האזרחית של החברה והעמיד בסכנה פרויקטים עתידיים של החברה בתחום הצבאי, החריף את הלחצים בצמרת החברה והביא לפרישתו המוקדמת של שפר.

"שפר ולוקר לא ראו עין בעין בהרבה דברים", אומר מקור בחברה. "לוקר הוא יו"ר מאוד דומיננטי שמתפקד כמנכל על. בין השניים התגלו חילוקי דעות לגבי נושאים מרכזיים והריצה המהירה מדי להנפקה לדעתו של שפר, והחתירה לשיפור תוצאות עסקיות על חשבון המשימות הלאומית של התעשייה האווירית. לבסוף לא נותרה לשפר ברירה אלא להתפטר".

שפר ציין בהודעת הפרישה שלו כי "עובדי התעשייה האווירית הם חוד החנית של התעשייה הישראלית והם הטובים שבטובים". הוא הודה לעובדים, לחבריו להנהלה, ליו"ר הדירקטוריון וחברי הדירקטוריון, על האמון והשותפות לאורך כל הדרך.

יו"ר דירקטוריון התעשייה האווירית, הראל לוקר, הודה לשפר על תרומתו הרבה, בהובלת החברה בתקופה מאתגרת זו, ועמידה בראשם של תהליכים אסטרטגיים מורכבים.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות