אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמנכ"ל כספים חדש בשיכון ובינוי: עמית בירמן צילום: ענר גרין

סמנכ"ל כספים חדש בשיכון ובינוי: עמית בירמן

בירמן, שיחליף את טל רז שפרש לפני כחצי שנה, שימש בעשור האחרון כסמנכ"ל הכספים של שפיר הנדסה. קודם לכן שימש מנהל כספים בחטיבת מל"ט באלביט מערכות

01.07.2020, 22:46 | גולן חזני

יממה אחרי הסיכום על עזיבת אייל לפידות, שיכון ובינויממנה סמנכ"ל כספים חדש: עמית בירמן. הוא יחליף את טל רז שפרש לפני כחצי שנה.

קראו עוד בכלכליסט

בירמן (51) שימש בעשור האחרון כסמנכ"ל הכספים של שפיר הנדסה, ומבחינת שיכון ובינוי מדובר בהישג בגיוסו מהחברה המתחרה. לפני שפיר שימש מנהל כספים

בחטיבת מל״ט באלביט מערכות.

עמית בירמן, צילום: ענר גרין עמית בירמן | צילום: ענר גרין עמית בירמן, צילום: ענר גרין

בירמן ממונה למרות שטרם מונה מנכ"ל לחברה במקומו של לפידות. עזיבתו של לפידות היתה מפתיעה והוא פוטר אחרי שנה בלבד בידי הדירקטוריון בראשותו של תמיר כהן. החברה מצויה בשליטת נתי סיידוף.

תמיר כהן אמר הכי המינוי של בירמן הוא צעד חשוב באיוש התפקידים ההכרחיים בחברה, וכי בתקופה הקרובה צפויה שיכון ובינוי לבצע סדרה של פעולות שמטרתן להקטין את החוב מחד ולקדם באופן משמעותי מהלכים שיניבו רווחים משמעותיים לחברה מאידך.

כהן הוסיף כי בכוונת החברה לאתר בתקופה הקרובה מנכ״ל לחברת הנדל״ן שכן המדובר במנוע צמיחה מרכזי של שיכון ובינוי. לדבריו,  שיכון ובינוי נדל"ן מחזיקה ברשותה מלאי קרקעות גדול ואיכותי לדיור ומשרדים בהיקף עצום, וכי עבודה מואצת בפיתוח ובהשבחת נכסיה של שיכון ובינוי נדל"ן תוביל להצפת ערך חשובה בחברה האם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות