אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בדרך לסמארטפון שלכם: ווטסאפ מודיעה על עדכונים חדשים צילום: שאטרסטוק

בדרך לסמארטפון שלכם: ווטסאפ מודיעה על עדכונים חדשים

אחרי שדלפו לרשת לפני מספר שבועות, אפליקציית המסרים המיידית שבבעלות פייסבוק מודיעה על העדכונים חדשים, ביניהם: הוספת אנשי קשר בסריקת QR , שיחות וידאו קבוצתיות מתוך קבוצה קיימת, סטיקרים מונפשים ועוד. הפיצ'רים החדשים צפויים להגיע למשתמשים בשבועות הקרובים

02.07.2020, 13:32 | רפאל קאהאן
ווטסאפ הודיעה אמש (ד') על מספר פיצ'רים חדשים שיגיעו בשבועות הקרובים לסמארטפון שלכם. התכונה העיקרית החדשה היא תמיכה בהוספה של איש קשר דרך קוד QR שניתן להעביר מאדם לאדם או להדפיס על כרטיס ביקור כאמצעי ליצירת קשר עם בית עסק.

קראו עוד בכלכליסט

הפיצ'ר השני הוא סטיקרים מונפשים, שבדומה למקביליהם הסטטיים, מאפשרים הצמדת סטיקר הכולל אנימציה קצרה במהלך השיחה. 

עדכונים חדשים בווטסאפ, צילום:  Whatsapp עדכונים חדשים בווטסאפ | צילום: Whatsapp עדכונים חדשים בווטסאפ, צילום:  Whatsapp

בנוסף החברה, בניסיון להתחרות עם האוספארטי, שהפכה לפופולארית בארה"ב במהלך משבר הקורונה, עדכנה את אפשרות שיחות הוידאו באפליקציה, ומעבר להגדלת כמות המשתתפים בשיחה לשמונה, ניתן להגדיל את המסך של כל אחד מהמשתתפים לגודל מלא במהלך השיחה. אפשרות זו יכולה להיות שימושית לדוגמה במסגרת הרצאה בה אין לנו צורך לצפות בשאר המשתתפים בשיחה. 

ווטסאפ, צילום: שאטרסטוק ווטסאפ | צילום: שאטרסטוק ווטסאפ, צילום: שאטרסטוק

עוד שדרוג שנוסף לאפליקציה היא האפשרות לייצר שיחת וידאו קבוצתית במהירות מתוך קבוצה קיימת בווטסאפ. כך למשל תוכלו להמיר את השיחה בקבוצה המשפחתית לשיחת וידאו במקום להוסיף כל משתתף ידנית בשיטה הקיימת. שדרוג זה מתווסף להרחבת מספר המשתתפים בשיחת וידאו ששחררה החברה בשיאו של משבר הקורונה, זאת במטרה להתחרות בשירותי הוידאו של Zoom שתפסו חלק ניכר בתחרות מול סקייפ, Google Hangouts ו-Microsoft Teams.

פיצ'ר נוסף שהתווסף למשתמשים החל מיום מהיום הוא מצב אפל (Dark Mode) בגרסת הדפדפן של המחשב האישי.

לאחרונה החברה אף השיקה בברזיל את שירות התשלומים החדש שלה בתוך אפליקציית המסרים אך עשרה ימים לאחר ההשקה השירות נחסם בטענה "לשמור על סביבה תחרותית הוגנת במדינה".   

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות