אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אתיקה, חופש ביטוי ואלימות - איפה נגמרת האחריות של הרשתות החברתיות? צילום: Global Digital Citizen Foundation

הייטק בפקקים

אתיקה, חופש ביטוי ואלימות - איפה נגמרת האחריות של הרשתות החברתיות?

חרם המפרסמים והמחאות ברשת מאירים את הצדדים הבעייתיים של הרשתות החברתיות, והפודקאסט "הייטק בפקקים" בודק איך הן ואנחנו יכולים להשתפר

05.07.2020, 11:17 | שירות כלכליסט
הרשתות החברתיות משפיעות דרמטית על העולם, ולא תמיד באופן חיובי. האם הרשתות החברתיות וענקיות הטכנולוגיה אחראיות על מה שקורה בתוכן? מי בעצם האחראי ואיך אנחנו והן יכולים להשתפר? מה הוא העתיד של הרשתות החברתיות? אלו חלק מהשאלות בפרק החדש של הפודקאסט "הייטק בפקקים".

00:00:00

זוהר לבקוביץ', היזם והמשקיע, מייסד חברת L1ght בשיחה על תפקידן של הרשתות החברתיות למניעת תופעות מקולקלות, למה הן לא עושות מספיק, ועל חופש הביטוי לעומת שמירה על בטחוננו.

16:50

ד"ר בועז מילר, חוקר ומרצה בתוכנית לתואר ראשון במערכות מידע, המכללה האקדמית צפת, מספר על הנורמות של העידן החדש ואיך באמצעותן אפשר לשנות התנהגויות של משתמשים.

32:21

איה אשדת, מייסדת-שותפה ומנ"כלית בקודה:

חברות טכנולוגיה יכולות לעשות עולם טוב יותר. על הדרך שלהן לעשות את זה באמצעות אמפתיה, שבסופו של דבר מועילה לארגונים בכל המובנים.

אתיקה, חופש ביטוי ואלימות - איפה נגמרת האחריות של הרשתות החברתיות?
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןאתיקה, חופש ביטוי ואלימות - איפה נגמרת האחריות של הרשתות החברתיות?

הייטק בפקקים היא שילוב של תכנית רדיו ופודקאסט בשידור חי. אנחנו משדרים ברדיו תל אביב בתדר 102 ובמקביל בפייסבוק לייב באצטדיון הסטארט-אפ ובעמוד הפייסבוק של כלכליסט.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות