אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"לא צימצמנו בתקופת הקורונה, להיפך, רצינו לדאוג לעובדים ואפילו להוריהם"

30 דקות או פחות

"לא צימצמנו בתקופת הקורונה, להיפך, רצינו לדאוג לעובדים ואפילו להוריהם"

מה באמת מאחורי מלחמת הסחר בין סין לארה"ב, מה עומד מאחורי הזינוק במניה ולמה קל יותר לעבוד מול חו"ל בתקופת הקורונה: גיא אזרד, מנכ"ל מארוול ישראל, מספר על הפעילות בארץ ועל ההתחלה שלו בה, במשרת סטודנט במעבדה בטכניון

06.07.2020, 16:07 | שירות כלכליסט

גיא אזרד, מנכ"ל מארוול ישראל, החל את הקריירה שלו בחברה בתור סטודנט במשרה חלקית. זה היה עוד בגלילאו, אותה הקים היזם אביגדור ווילנץ, ואזרד היה קופץ בין שיעור לשיעור כדי להשלים שעות במעבדה שהקימה גלילאו בטכניון תמורת 50 שקל לשעה. בשנת 2000 גליליאו נמכרה למארוול בעסקת ענק תמורת 2.7 מיליארד דולר והפכה למרכז של מארוול בישראל. אזרד ניסה את מזלו בסטארט-אפים, חזר אל מארוול ולפני 4 שנים מונה למנכ"ל הסניף הישראלי.

לפרקים נוספים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" ליחצו כאן

מארוול פחות מוכרת לצרכנים, אבל נמצאת מאחורי הקלעים בפעילויות רבות שלנו - החברה מייצרת רכיבים לתעשיית התקשורת לצורך העברת מידע ועיבוד נתונים, והמוצרים שלה נמצאים למשל ברשתות סלולר, כולל ברשתות דור 5 המדובר.

גיא אזרד גיא אזרד גיא אזרד

בשיחה בפודקאסט "30 דקות או פחות" מספר אזרד כי "לא צימצמנו בתקופת הקורונה, להיפך, שמנו לנו למטרה לדאוג לעובדים ואפילו להורים שלהם. בפסח שלחנו מתנות להורים, כשכולם היו סגורים בבתים". אזרד עושה גם סדר במלחמת הסחר של ארה"ב מול סין ומסביר למה היא לא מתמצה רק בהגבלות שהוטלו על וואווי, מספר איך בתקופת הקורונה דווקא קל יותר לעבוד מול חו"ל, מה לדעתו עומד מאחורי הזינוק שרשמה מניית החברה ומה התוכניות של מארוול לעתיד ולהמשך הדרך שלה בישראל.

"לא צימצמנו בתקופת הקורונה, להיפך, רצינו לדאוג לעובדים ואפילו להוריהם"
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאן"לא צימצמנו בתקופת הקורונה, להיפך, רצינו לדאוג לעובדים ואפילו להוריהם"

מראיינים:

נבות וולק, איש הייטק.

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות