אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עינת פורטוגלי מונתה למנכ"לית בר-טן אחזקות מקבוצת דסקש צילום: גיא עושי ויריב פיין

בלעדי לכלכליסט

עינת פורטוגלי מונתה למנכ"לית בר-טן אחזקות מקבוצת דסקש

מנכ"לית רשת מיניסו לשעבר מונתה לתפקיד בקבוצה שבשליטת אי.די.בי. פורטוגלי תהיה מעתה אחראית על רשת ספורטן, המפעילה שלושה מועדוני קאנטרי קלאב גדולים בארץ

09.07.2020, 11:20 | נווית זומר

עינת פורטוגלי, עד לאחרונה מנכ"לית רשת מיניסו בישראל, מונתה לתפקיד מנכ"לית בר-טן אחזקות והשקעות מקבוצת דסקש שבשליטת אי.די.בי. כך נודע לכלכליסט.

קראו עוד בכלכליסט

פורטוגלי, שבעבר היתה סמנכ"לית השיווק של כל קבוצת פוקס ולאחר מכן היתה מנכ"לית רשת מיניסו מהקמתה כולל הקמת 17 סניפיה בישראל, תהיה מעתה אחראית על רשת ספורטן, המפעילה שלושה מועדוני קאונטרי קלאב גדולים בפתח תקווה, בהוד השרון ובחיפה מזה למעלה משלושים שנה.

עינת פורטוגלי , צילום: גיא עושי ויריב פיין עינת פורטוגלי | צילום: גיא עושי ויריב פיין עינת פורטוגלי , צילום: גיא עושי ויריב פיין

הרשת, שרשמה רווחים בשנת 2019, מתמודדת בימים אלו עם משבר הקורונה ועם הנחיות ספציפיות לגבי סגירת בריכות השחיה וחדרי הכושר. עם זאת עד כה הצליחה ספורטן בשימור רובם הגדול של המנויים.

פורטוגלי בתפקידה החדש מחליפה את רו"ח קובי מימון שמסיים את תפקידו לאחר 16 שנה ברשת. גורם בבר-טן אמר לכלכליסט: הנסיון העשיר של עינת בניהול וההתמחות שלה בשיווק תסייע לרשת להתמודד בהצלחה עם האתגרים העומדים בפניה בתקופה הקרובה. מטעם החברה נמסר: ״בר-טן מודים ומאחלים הצלחה רבה לרו"ח קובי מימון על תרומתו לרשת לאורך תקופה ארוכה״.

את מקומה של פורטוגלי ברשת מיניסו יחליף בינתיים אחד השותפים, גונן כהן. יש לציין כי פורטוגלי בנתה את האסטרטגיה העסקית והשיווקית של המותג היפני בישראל וחנות הדגל של המותג בעזריאלי זכתה כאחת מעשרת החנויות המובילות ברשת העולמית.  

״בר-טן מודים ומאחלים הצלחה רבה לרו"ח קובי מימון על תרומתו לרשת לאורך תקופה ארוכה״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות