אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקרן החדשה של Team8 הובילה השקעה של 7 מיליון דולר ב-SetSail האמריקאית צילום: יונתן בלום

הקרן החדשה של Team8 הובילה השקעה של 7 מיליון דולר ב-SetSail האמריקאית

החברה, שאחד ממייסדיה ומנכ"לה הוא הישראלי חגי לוי, פיתחה פלטפורמה מבוססת למידת מכונה לניהול צוותי מכירות ושירות בעזרת תמריצים; שרית פירון, שותפה מנהלת בקרן: "הפתרון של SetSail נותן מענה פורץ דרך לבעיית התגמול של אנשי מכירות שמבוסס על פרקטיקות מאוד מיושנות"

11.07.2020, 10:54 | הגר רבט

Team8 קפיטל, קרן ההשקעות החדשה של Team8,  הובילה השקעה בסך 7 מיליון דולר בחברת SetSail האמריקאית שפיתחה פלטפורמה מבוססת למידת מכונה לניהול צוותי מכירות ושירות בעזרת תמריצים. לקחו חלק בסבב גם Wing Venture Capital, ו-Operator Collective. החברה, שאחד ממייסדיה ומנכ"לה הוא הישראלי, חגי לוי, גייסה עד כה 11 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

SetSail הוקמה לפני כשנתיים על ידי יוצאי גוגל שבנו פלטפורמה מבוססת למידת מכונה במטרה לסייע לאנשי מכירות וניהול לקוחות להתמקד בביצוע פעולות מיטביות. הפלטפורמה של החברה אוספת מידע מהתקשרות עם לקוחות באופן אוטומטי, מזהה התקדמות בתהליך המכירה ומייצרת תמריצים כספיים להנעת צוותי המכירות לאורך התהליך.

בניגוד לתמרוץ המקובל בעולם המכירות של תגמול הניתן רק בסוף התהליך, SetSail מאפשרת לשלם לאנשי מכירות על התקדמות העסקה. מהחברה נמסר כי שימוש במערכת מעלה את הההכנסות של כל נציג בכ-15% בתוך 8 שבועות.

חגי לוי, צילום: SetSail חגי לוי | צילום: SetSail חגי לוי, צילום: SetSail

המערכת של Setsail כבר מוטמעת אצל כמה לקוחות מרשימת Fortune 500. לפי נתונים שנמסרו מהחברה, דרופבוקס, לדוגמV, מדדה עלייה של 34% בקצב הוספת לקוחות פוטנציאליים חדשים, ושל 12% במכירות ברבעון בצוות שפעל בפלטפורמה לעומת צוות שלא השתמש בפלטפורמה.

שרית פירון, צילום: יונתן בלום שרית פירון | צילום: יונתן בלום שרית פירון, צילום: יונתן בלום

שרית פירון, שותפה מנהלת ב-Team8 קפיטל, מסרה: "הפתרון של SetSail נותן מענה פורץ דרך לבעיית התגמול של אנשי מכירות שמבוסס על פרקטיקות מאוד מיושנות, בעזרת טכנולוגיה עמוקה מבוססת בינה מלאכותית ולומדת מכונה. לראשונה מציגה החברה פתרון המאפשר לסנכרן את אסטרטגיית הארגון עם הנעה אפקטיבית של אנשי המכירות. אנו שמחים לשתף פעולה בהשקעה עם Wing, מהקרנות המובילות בעמק הסיליקון לצד Operator Collective".

זוהי ההשקעה השנייה של Team8 קפיטל. גם השקעתה הראשונה בחברת Planck בתחום הביטוח, ממנפת בינה מלאכותית ולמידת מכונה לשיפור ביצועי לקוחותיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות