אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נטאפ השלימה את רכישת חברת ספוט הישראלית ב-450 מיליון דולר

נחשף בכלכליסט

נטאפ השלימה את רכישת חברת ספוט הישראלית ב-450 מיליון דולר

החברה הישראלית שמאתרת שרתים עודפים בשירותי ענן תמשיך לפעול כיחידה עצמאית תחת התאגיד האמריקאי. עמירם שחר, מנכ"ל ומייסד Spot: "נרגשים להצטרף ל- NetApp במרדף אחר החזון המשותף"

13.07.2020, 14:58 | מאיר אורבך

NetApp האמריקאית השלימה את רכישתה של Spot הישראלית, הפועלת בתחום האופטימיזציה בעלויות שירותי ענן. החברה הישראלית תמשיך לפעול כיחידה עצמאית תחת התאגיד האמריקאי, שרכש את Spot ב-450 מיליון דולר. הידיעה הראשונה על הרכישה נחשפה לראשונה בכלכליסט.

קראו עוד בכלכליסט

ספוט, שהוקמה על-ידי עמירם שחר, לירון פולק ואהרון טוויזר בשנת 2015 מאתרת עבור לקוחותיה שרתים עודפים בשירותי ענן אשר נמכרים בהנחה של עד 90%. כמו כן, הטכנולוגיה של החברה מבצעת ניטור שוטף של הצרכים המשתנים של מערכות בענן, וכך יודעת להתאים את תשתית השרתים והאחסון האידיאלית מבחינת מחיר, ביצועים, וזמינות.

מייסדי ספוטינסט. מימין: לירון פולק ועמירם שחר מייסדי ספוטינסט. מימין: לירון פולק ועמירם שחר מייסדי ספוטינסט. מימין: לירון פולק ועמירם שחר

"יחד, נגשים את החזון של NetApp והוא לסייע ללקוחות החברה להשתמש בשירותי ענן בצורה היעילה ביותר" אמר אנתוני ליי, סגן נשיא ומנהל תחום הענן הציבורי ב-NetApp. "בזכות הסינרגיה בין Spot ל- NetApp הלקוחות יפיקו אף יותר מההשקעה שלהם בענן וישיגו יתרון תחרותי בר קיימא שיאיץ את הצלחתם העסקית".

עמירם שחר, מנכ"ל ומייסד Spot: "תשתית ענן מאפשרת למפתחי אפליקציות לפתח במהירות רבה יותר באמצעות מתן משאבים כמעט באופן מידי בכל עת. אנו נרגשים להצטרף ל- NetApp במרדף אחר החזון המשותף, לעזור לבעלי אפליקציות לנצל את מלוא עוצמת הענן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות