אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משרד התקשורת ממליץ להנדל: אשר רכישת גולן ע"י סלקום בתנאי שתישאר חברה בת צילום: אבי מועלם

משרד התקשורת ממליץ להנדל: אשר רכישת גולן ע"י סלקום בתנאי שתישאר חברה בת

לכלכליסט נודע כי הצוות המקצועי במשרד המליץ לשר התקשורת לאשר את הרכישה, לאחר שהגיע להבנות מול סלקום כי תשאיר את גולן כחברה נפרדת ועצמאית למשך מספר שנים, במטרה לשמר את התחרות והמחירים הנמוכים; אישורו של הנדל צפוי בשבוע הבא

16.07.2020, 23:52 | אביאור אבו

המיזוג בשוק הסלולר: סלקום הודיעה הלילה (ה') כי הדרג המקצועי במשרד התקשורת מסר את המלצתו לשר התקשורת, יועז הנדל, כי אין מניעה לעסקת המיזוג בינה לבין גולן טלקום, בכפוף לתנאים ובמתכונת שיאשר המשרד.

קראו עוד בכלכליסט

לכלכליסט נודע כי המשרד הגיע להבנות מול סלקום שגולן תישאר חברת בת נפרדת למשך מספר שנים. מטרת המשרד היא שבאופן זה יישמרו התנאים והמחירים שלקוחות גולן מקבלים, וכך תימשך התחרות בשוק. מתווה זה היה ממילא רצונו של מנכ"ל סלקום, אבי גבאי, שגם התחייב בפני המשרד שלא תהיה עליית מחירים. גורמי המקצוע לא המליצו להציב תנאי של השקעות בתשתיות, שכן בין כה החברה תידרש לכך במסגרת מכרז דור 5 שצפוי לצאת לדרך בתחילת אוגוסט.

עתה, נותר אישורו הסופי של הנדל שצפוי בשבוע הבא, לאחר שהרכישה אושרה בחודש שעבר על ידי רשות התחרות וזכתה לרוח גבית מהאוצר.

מיזוג גולן טלקום וסלקום, צילום: חיים הורנשטיין, שוקה כהן מיזוג גולן טלקום וסלקום | צילום: חיים הורנשטיין, שוקה כהן מיזוג גולן טלקום וסלקום, צילום: חיים הורנשטיין, שוקה כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות