אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רונן זוהר מונה למשנה למנכ"ל קבוצת שטראוס

רונן זוהר מונה למשנה למנכ"ל קבוצת שטראוס

זוהר המכהן היום כמנכ"ל שטראוס מים ימשיך בתפקיד עד לסוף שנה זו ובמקביל יחל איתור מנכ"ל לחברת המים

20.07.2020, 14:38 | נורית קדוש

קבוצת שטראוס ממנה משנה למנכ״ל. גיורא בר דעה, נשיא ומנכ״ל קבוצת שטראוס מינה היום את רונן זוהר לתפקיד משנה למנכ"ל קבוצת שטראוס. האחרון ששימש בתפקיד משנה למנכ״ל היה בר דעה עצמו, תחת גדי לסין שפרש לפני שנתיים ועם פרישתו מונה בר דעה כנשיא ומנכ״ל.

קראו עוד בכלכליסט

רונן זוהר משנה למנכ"ל קובצת שטראוס רונן זוהר משנה למנכ"ל קובצת שטראוס רונן זוהר משנה למנכ"ל קובצת שטראוס

זוהר המכהן היום כמנכ"ל שטראוס מים ימשיך בתפקיד עד לסוף שנה זו ובמקביל יחל איתור מנכ"ל לחברת המים.

בתפקידו כמשנה למנכ"ל הקבוצה, זוהר יקח חלק משמעותי בהכנת הקבוצה לעמידה באתגרי העתיד. במקביל זוהר יכהן כיו"ר האקזקוטיבה של שטראוס מים - חברת הבת של הקבוצה אשר מובילה את שוק ברי המים בישראל ופועלת באנגליה ובסין.

זוהר נשוי + 3 תושב קדרון החל לפני כ-30 שנה כטכנולוג מזון ומנהל מכירות בעלית מלוחים ולאחר מכן התמנה למנכ"ל עלית מלוחים. בתפקידו הבא שימש כמנכ"ל מחלבות שטראוס ולאחר מכן מונה כמנכ"ל סברה ואובלה. במהלך כהונתו החברה הכפילה את פעילותה והתרחבה מארצות הברית לקנדה, מקסיקו ואוסטרליה. עם שובו לארץ התמנה למנכ"ל שטראוס מים הפועלת בישראל, באנגליה ובסין.

בר דעה מסר: "היכרותו המעמיקה של זוהר עם העסקים של הקבוצה, ניסיונו הגלובלי בניהול שותפויות, כמו גם ניסיונו המגוון בהובלת תהליכי שינוי מורכבים בכל אחת מהחברות שניהל בשנים האחרונות יסייעו לנו בבניית תהליכים סינרגטיים בקבוצה כדי לבצע את קפיצת המדרגה הבאה״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות