אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדת משק הבית לשעבר של ניקול ראידמן תובעת ממנה חצי מיליון שקל: "פוטרתי שלא כדין" צילום: דנה קופל

פרסום ראשון

עובדת משק הבית לשעבר של ניקול ראידמן תובעת ממנה חצי מיליון שקל: "פוטרתי שלא כדין"

עובדת משק הבית טוענת כי לא שולמו לה זכויותיה, "גידלתי את שני ילדיה של ראידמן, כולל האכלה בלילה". עו"ד יואב סגל, בא כוחה של ראידמן: "זה נסיון סחיטה. שולם לה כל המגיע לה מכוח דיני העבודה"

20.07.2020, 18:07 | ליטל דוברוביצקי

עובדת משק בית לשעבר של ניקול ראידמן תובעת 459 אלף שקל מראידמן וחברת קבלן כוח אדם דרכה הועסקה בחלק מהזמן, זאת, בטענה לאי תשלום זכויות סוציאליות, אי ביצוע הפרשות פנסיוניות, אי הנפקת תלושי שכר ערוכים כדין, פיטורין שלא כדין ועוד. ראידמן, אשת עסקים כיום, היתה במשך 11 שנה בת זוגו של האוליגרך מיכאל צ'רנוי.

"יש לציין כי התובעת היא זו אשר גידלה את שני ילדיה של ראידמן, כולל האכלה בלילה כשהיו תינוקות, לקיחתם לימי הולדת, טיפת חלב, חוגים, רופאים וזאת מלבד עבודתה בבית. הלכה למעשה התובעת שהתה בביתה של ראידמן כל העת 24/7 כאשר הינה מצויה בחופש למשך חודש אחד בו היתה נוסעת לארץ מוצאה לחופשת מולדת כאשר בחודש זה לא קיבלה שכר", טוענת התובעת לוטיס בלויוט.

ניקול ראידמן ובן זוגה לשעבר מיכאל צ ניקול ראידמן ובן זוגה לשעבר מיכאל צ'רנוי | צילום: ענת מוסברג - Ynet ניקול ראידמן ובן זוגה לשעבר מיכאל צ

מהנספחים שצורפו לתביעה עולה כי שכרה של העובדת השתנה בכול חודש. פעם אחת עמד על כ-28 אלף שקל ברוטו בחודש (כ-19 אלף שקל נטו). פעם אחרת על כ-26 אלף שקל נטו ובפעמים אחרות שכרה היה נמוך משמעותית.

התובעת, לוטיס בלויוט טוענת בתביעה שהגישה היום לבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב כי תולדות התביעה הינה "באשר לקיומם של יחסי עובד-מעביד בין הצדדים אשר נתקיימו בין ספטמבר 2017 ליולי 2020 ומהותה הלנת שכר, אי תשלום זכויות סוציאליות, אי ביצוע הפרשות פנסיוניות ועוד". בתביעה טוענת עוד התובעת באמצעות עו"ד יפית לבון כי הועסקה בתפקיד מנקה, עוזרת ותפקידים כללים אצל ראידמן . כמו כן, נטען, הועסקה במקביל לתפקידה כאומנת בשלל תפקידי משק בית נוספים. מהתביעה עולה כי העסקת התובעת בוצעה תחילה דרך חברת קבלן כוח אדם ולאחר מכן מיולי 2019 הועסקה ישירות על ידי ראידמן. טרם הוגש כתב הגנה.

עורך דינה של ניקול ראידמן, יואב סגל, מסר: "מדובר בעובדת משק בית שהשתכרה בעין יפה, ועקב בעיות ביחסי אנוש ובעיית אמינות הוחלט לפטרה. לאחר ששולם לה כל המגיע לה מכוח דיני העבודה ניסתה לסחוט כספים שאינם מגיעים לה לפי דין. משלא הצליחה, כפי שמסתבר עתה, הגישה תביעה חסרת יסוד לבית הדין לעבודה, שאותה, כך נראה, היא מקווה לנהל בכלי התקשורת, במחשבת שווא שהדבר יסייע לה בניסיונות הסחיטה של מרשתי. על כל פנים, נעיין בכתב התביעה ונשיב לגופו של עניין בבית הדין לעבודה".

מהתובעת נמסר בתגובה לטענות בא כוחה של ראידמן כי ניסתה לסחוט כספים - כי לא היה ולא נברא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות