אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבנק הבינלאומי תובע חצי מיליון שקל מעדי קייזמן ואסתי גינזבורג צילום: אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

הבנק הבינלאומי תובע חצי מיליון שקל מעדי קייזמן ואסתי גינזבורג

בין טענות הבנק, בני הזוג פתחו חשבון אך לא שילמו לבנק את כל הסכומים שהתחייבו, כ־120 אלף שקל. עוד נטען כי קייזמן פתח חשבון שני ונותר חייב לבנק כ־281 אלף שקל על יתרת הלוואה

23.07.2020, 06:53 | ליטל דוברוביצקי

תביעה ראשונה של בנק נגד עדי קייזמן ורעייתו הדוגמנית אסתי גינזבורג הוגשה השבוע לבית משפט השלום בתל אביב, כך נודע לכלכליסט.

קראו עוד בכלכליסט

התביעה, בגובה 551 אלף שקל, הוגשה על ידי הבנק הבינלאומי. הבנק טוען, באמצעות עוה"ד יונתן סונדרס ויקיר אביטל, כי בני הזוג פתחו חשבון וניהלו אותו בסניף סביון, אך לא שילמו לבנק את כל הסכומים שהתחייבו, כ־120 אלף שקל. עוד נטען כי קייזמן פתח בסניף חשבון שני ונותר חייב לבנק כ־281 אלף שקל על יתרת הלוואה, כ־98 אלף שקל על יתרת חובה, כ־33 אלף שקל על יתרת פיגורים וכ־259 אלף שקל על חיובים קרובים בכרטיס אשראי נכון ל־10 ביולי 2020.

עדי קייזמן ואסתי גינצבורג, צילום: אוראל כהן עדי קייזמן ואסתי גינצבורג | צילום: אוראל כהן עדי קייזמן ואסתי גינצבורג, צילום: אוראל כהן

לאחרונה פורסם כי קייזמן ורעייתו עזבו עם ילדיהם את הארץ ללוס אנג'לס. קייזמן טען לערוץ 12: "אנחנו לא משתמשים בביטוי 'עזבנו את הארץ'. לקחנו פסק זמן. אני זמין ואעשה כל מה שצריך לעמוד בכל המשימות". התביעה מצטרפת לתביעות שמשקיעים הגישו נגד קייזמן בחודשים האחרונים.

מקייזמן נמסר: "אנחנו עדים למצעד תביעות שמנסות לחלץ כספים באמצעות טענות שקריות. תמוה שלמדנו על התביעה מן התקשורת, עד לרגע זה לא קיבלנו את כתב התביעה. מדובר בחשבון שנפתח בשנות ה־80, שהוריו של קייזמן פתחו עבורו כשהיה בן 13".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות