אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמדוקס רוכשת את Openet האירית ב-180 מיליון דולר

אמדוקס רוכשת את Openet האירית ב-180 מיליון דולר

החברה האירית הפרטית מפתחת מערכות תוכנה ל-5G ומעסיקה 400 עובדים. אמדוקס נמצאת בימים אלה בעיצומו של תהליך ארגון מחדש הכולל פיטורים נרחבים בארץ ובעולם

24.07.2020, 13:45 | מאיר אורבך

חברת התוכנה אמדוקס, המספקת פתרונות לחברות תקשורת ומדיה, חתמה על הסכם מחייב לרכישת Openet, המפתחת מערכות תוכנה ל-5G ב-180 מיליון דולר במזומן. על פי הדיווח של אמדוקס הנרכשת מייצרת הכנסות של כ-70 מיליון דולר בשנה. הכנסותיה של אמדוקס ברבעון עומדות על כמיליארד דולר.

קראו עוד בכלכליסט

בימים אלה נמשך תהליך הארגון מחדש בחברת אמדוקס, שבמסגרתו אמורים מאות מעובדי החברה לעזוב אותה בישראל ובעולם. התהליך בישראל נמצא בעיצומו ואמור להסתיים בשבועות הקרובים. לאחרונה אף חזרה החברה לעבוד במתכונת מלאה מהבית.

העסקה צפויה להסתיים עד תום הרבעון הרביעי של שנת הכספים 2020. הרכישה תיתן לאמדוקס גישה לטכנולוגיות 5G בסביבות ענן ,IoT וחווית משתמש מתקדמת. החברה הנרכשת מעסיקה כ-400 עובדים.

לדברי שוקי שפר, נשיא ומנכ"ל אמדוקס מנג'מנט לימיטד. "הפתרונות של Openet משלימים את הפורטפוליו הנוכחי של אמדוקס, ורכישה זו היא חלק מהמשימה שלנו להאיץ את המעבר של תעשיית התקשורת והמדיה אל הענן".

לדברי נייל נורטון, מנכ"ל Openet: "המומנטום החזק בו מצויים עסקינו, יוצר זמן אופטימלי להצטרפותנו לאמדוקס. סדר הגודל, המשאבים ובסיס הלקוחות הרחב של אמדוקס בכל העולם, ייצרו הזדמנויות רחבות ומשמעותיות בכל תחומי הפעילות שלנו".

Openet היא חברה בבעלות פרטית. מטה החברה נמצא באירלנד, ויש לה משרדים בארה"ב, מלזיה וברזיל ולקוחות ברחבי העולם.

אמדוקס אמדוקס אמדוקס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות