אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוטרון תקים חניון אוטונומי בקולורדו תמורת  11.5 מיליון שקל

יוטרון תקים חניון אוטונומי בקולורדו תמורת 11.5 מיליון שקל

החברה שבשליטת קרן פימי חתמה על הסכם להקמת חניון שמאפשר חניה רובוטית, ללא חשיפה לעובדי החניון או למשתמשים אחרים; הקמת החניון מתוכננת להסתיים בשנה הבאה

26.07.2020, 10:40 | חזי שטרנליכט

פרויקט חדש לחברת יוטרון: החברה הישראלית שמפתחת ומייצרת חניונים אוטונומיים חתמה על הסכם להקמת חניון אוטונומי בעיר דנבר במדינת קולורדו בארה"ב, תמורת 3.3 מיליון דולר - כ-11.5 מיליון שקל. יוטרון חתמה על העסקה באמצעות חברה נכדה בבעלותה המלאה - יוטרון סיסטמס.

קראו עוד בכלכליסט

הקמת החניון מתוכננת להסתיים במהלך שנת 2021. ההזמנה הנוכחית מצטרפת לצבר ההזמנות של החברה שעמד בסוף הרבעון הראשון של השנה על היקף של 220 מיליון שקל.

החניונים האוטונומיים של יוטרון מאפשרים ביצוע תהליך חניה, שליפה של הרכב מהחניון ותשלום דרך אפליקציה, ללא מגע פיזי או חשיפה לעובדי החניון או למשתמשים אחרים.

חניון אוטונומי של יוטרון חניון אוטונומי של יוטרון חניון אוטונומי של יוטרון

עד כה השלימה יוטרון, שבשליטת קרן פימי של ישי דוידי, שבעה חניונים אוטונומיים בצפון אמריקה ו-12 נוספים נמצאים בשלבי ביצוע שונים, כולל הפרויקט החדש בקולורדו. לפי הודעת החברה, מערכות החניה האוטונומית של יוטרון משמשות מדי יום אלפי רכבים ונחשבות למובילות בשוק העולמי באמינות ובתפוקה.

מנכ"ל יוטרון חיים שני ציין כי ההסכם החדש מאפשר ליוטרון להרחיב את פעילותה למטרופולינים נוספים בארה"ב. כיום פועלת החברה בעיקר באיזור הערים ניו יורק וניו ג'רזי, בלוס אנג'לס, בוסטון, יוסטון וסן פרנסיסקו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות