אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סאפיינס רוכשת חברת תוכנה אמריקאית מענף השירות הרפואי צילום: יוסי אלוני

סאפיינס רוכשת חברת תוכנה אמריקאית מענף השירות הרפואי

החברה הישראלית תשלם 19.5 מיליון דולר במזומן תמורת דלפי טכנולוגיה, המתמחה בשירותים לחברות ביטוח בתחום תביעות הרשלנות הרפואית

28.07.2020, 10:43 | חזי שטרנליכט
חברת התוכנה הישראלית סאפיינס רוכשת תמורת 19.5 מיליון דולר במזומן את חברת תוכנה האמריקאית דלפי טכנולוגיה (Delphi Technology), המתמחה בתחום השירותים הרפואיים.

קראו עוד בכלכליסט

סאפיינס, בניהולו של רוני על-דור, נסחרת בבורסות נאסד"ק ות"א לפי שווי שוק של 4.9 מיליארד שקל, ונמנית עם קבוצת פורמולה מערכות. היא מתכננת לייעל את פעילותה של דלפי, שסיימה את 2019 עם מחזור של 15 מיליון דולר אך בהפסד תפעולי.

דלפי היא ספקית של פתרונות תוכנה לתחום הביטוח הרפואי. הרכישה תאפשר לסאפיינס להרחיב את נוכחותה בשווקים המקצועיים הרפואיים (MPL) בהיבטים של אחריות מקצועית בתחום הבריאות (HCPL), המוכר יותר במינוח רשלנות רפואית".

מרכז של סאפיינס בהודו מרכז של סאפיינס בהודו מרכז של סאפיינס בהודו
דלפי נוסדה ב-1989 והמטה שלה ממוקם בבוסטון, ארה"ב. החברה מעסיקה יותר מ-100 עובדים ויש לה כ-40 לקוחות מענף הביטוח. החברה מציעה מוצרי ליבה בתחומי התמחותה הרפואיים, כולל ניהול מדיניות, ניהול תביעות, ניהול פיננסי וניהול סיכונים.

סאפיינס תמשיך לתמוך במוצרים ובלקוחות של דלפי, שבעקבות המיזוג תתאפשר להם גם גישה למגוון מוצרים ושירותים משלימים. בנוסף, תמנף סאפיינס את המומחיות והידע של דלפי לצורך שיפור פיתרונות הליבה של הביטוח האלמנטרי שלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות