אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עכשיו זה רשמי - אריאל יוצר הוא מנכ"ל ישראמקו הנכנס צילום: יואב דודקביץ

עכשיו זה רשמי - אריאל יוצר הוא מנכ"ל ישראמקו הנכנס

סגן הממונה על התקציבים באוצר לתחומי נדל"ן, שהודיע על פרישתו לפני יומיים, יכנס לתפקידו החדש בתום תקופת צינון שתקבע בהמשך; מינויו בישראמקו נחשף ביום שלישי האחרון ב'כלכליסט'

30.07.2020, 17:18 | ליאור גוטמן

שותפות הגז ישראמקו הודיעה לפני שעה קלה, רשמית, כי אריאל יוצר הוא מנכ"ל החברה הנכנס. מינויו של יוצר, שנחשף ביום שלישי האחרון בכלכליסט, יגיע בתום תקופת צינון שתקבע בהמשך ובהתאם להחלטת הועדה למתן היתרים לפי חוק שירות הציבור.

קראו עוד בכלכליסט

תנאי ההעסקה שלו טרם נקבעו. יוצר פרש אחרי 12 שנות שירות באגף התקציבים שבמשרד האוצר, שם התחמה בנדל"ן, לרבות אחריות על הסכמי הגג, תוכנית מחיר למשתכן, רשות מקרקעי ישראל, משרדי הפנים, והשיכון.

אריאל יוצר, המנכ"ל הנכנס של ישראמקו, צילום: יואב דודקביץ אריאל יוצר, המנכ"ל הנכנס של ישראמקו | צילום: יואב דודקביץ אריאל יוצר, המנכ"ל הנכנס של ישראמקו, צילום: יואב דודקביץ

יוצר יכנס לתפקידו לאחר התפטרותו של המנכ"ל הקודם ערן סער, עוד בספטמבר של שנה שעברה. ישראמקו היא השותפה הבכירה במאגר תמר (28.75%), ובדומה לשאר סקטור האנרגיה, גם היא סבלה בשבועות האחרונים מירידה בביקוש לגז.

השותפות סיימה את הרבעון הראשון של 2020 ברווח נקי של כ-64 מיליון דולר, ירידה של 21% ביחס לרווח הנקי שהושג ברבעון הראשון של 2019.

עם עזיבתו את משרד האוצר אמר יוצר כי "אני מסיים את תפקידי במשרד האוצר בתום תקופת עשייה ממושכת, בה ניתנה לי הזכות להיות שותף ולהוביל יוזמות, ששינו ושיפרו את פני החברה והכלכלה. לאחר שנים רבות בהן הייתי בצומת מרכזי ומעורב בקבלת החלטות משמעותיות, אני חש כי בשלה העת לעבור לאתגר הבא".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות