אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הגר יהב מונתה למנכ"לית נשיאות המגזר העסקי

הגר יהב מונתה למנכ"לית נשיאות המגזר העסקי

זו הפעם הראשונה מאז הקמת הארגון באמצע שנות ה-60, שאישה מתמנה לתפקיד המנכ"ל

02.08.2020, 18:59 | נווית זומר

הגר יהב מונתה למנכ"לית נשיאות המגזר העסקי בראשות היו"ר דובי אמיתי. זאת הפעם הראשונה מאז הקמת הארגון באמצע שנות ה-60 ,שאישה מתמנה לתפקיד המנכ"ל.

בשנת 2003 שימשה יהב חלק מצוות היועצים של ראש הממשלה דאז, אריאל שרון ולאחר מכן, שימשה כיועצת לקשר עם הכנסת של ראש הממשלה, אהוד אולמרט והמשיכה עמו כמנהלת בחברה העסקית שהקים לאחר סיום כהונתו. בשנת 2017 הצטרפה יהב כסמנכ"לית קשרי ממשל ורגולציה להתאחדות האיכרים בראשות דובי אמיתי ובחצי שנה האחרונה, עם בחירתו של אמיתי לעמוד בראש נשיאות המגזר העסקי, שימשה כראש המטה שלו. מאז תחילתו של משבר נגיף הקורונה, עוסקת הנשיאות , במטרה למצוא פתרונות למשבר הכלכלי והתעסוקתי ולהחזיר את המשק למסלול של צמיחה.

הגר יהב הגר יהב הגר יהב

דובי אמיתי: "אני שמח וגאה שיהב נכנסת לתפקיד בתקופה מאתגרת" נשיאות המגזר העסקי מאגד 13 ארגונים, הקבלנים המלונאים, בתי השקעות, אגוד הביטוח, הבנקים, חברות הנקיון, התאחדות האיכרים ועוד. המייצגים את מרבית הסקטורים הפרטיים במשק וכ-2 מיליון מועסקים, במטרה לייצג את האינטרסים המשותפים של המעסיקים מול מקבלי ההחלטות בממשלה ובכנסת, מול ההסתדרות, משפיעי דעת קהל, מדינות זרות וכן גופים וארגונים מקומיים ובינלאומיים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות