אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוחנן דנינו, נשיא חברת weSure: "כבר ב-2021 נמכור ביטוח מחוץ לישראל" צילום: עמית שעל

יוחנן דנינו, נשיא חברת weSure: "כבר ב-2021 נמכור ביטוח מחוץ לישראל"

כשנתיים לאחר הקמתה, השיקה weSure את שירותי הביטוח הדיגיטליים שלה. "המטרה של החברה שלנו היא להיות גלובלית", אמר המפכ"ל לשעבר המשמש כנשיא החברה

04.08.2020, 13:46 | נעמי צורף
כשנתיים לאחר הקמתה, השיקה הבוקר (ג') חברת הביטוח הדיגיטלית weSure את שירותי הביטוח הדיגיטליים שלה, באירוע שהתקיים בזום ממשרדי החברה בהשתתפות היו"ר אמיל ויינשל, המנכ"ל ניצן צעיר הרים ונשיא הקבוצה, המפכ"ל לשעבר, יוחנן דנינו.

במסגרת ההשקה, כפי שנחשף ב"כלכליסט" בסוף השבוע האחרון, הודיע וינשל כי הצעד הבא של ווישור הוא לפתוח נציגויות באירופה, בארצות הברית ובאפריקה, כשהראשונות שבהן כבר ב־2021.

קראו עוד בכלכליסט

יוחנן דנינו , צילום: עמית שעל יוחנן דנינו | צילום: עמית שעל יוחנן דנינו , צילום: עמית שעל

"המטרה של החברה שלנו היא להיות גלובלית", אמר דנינו. "הדיגיטל הוכיח שניתן להתגבר על כל המחסומים. בחלק מהמקומות הקורונה אפילו הרחיבה את התוצאות העסקיות שלנו בהיקפים וברווחים. ההנפקה של למונייד הוכיחה כמה המשקיעים מאמינים באינשורטק".

השירותים שתציע ווישור בתחום ביטוח הדירה כוללים ביטוח דירה דיגיטלי למבנה, לתכולה ולמשכנתא.

"מבחינתנו השקת ביטוחי הדירה היא עוד צעד משמעותי שבא להיטיב עם ציבור הצרכנים הישראלים שיכולו ליהנות מהקדמה הטכנולוגית, בשונה מחברות כמו למונייד, היפו ונקסט אינשורנס, אנו בחרנו להביא את הבשורה של הביטוח הדיגיטלי קודם כל לצרכן הישראלי ורק לאחר מכן להתרחב לפעילות בחו"ל. ישראל היא סטארט-אפ ניישן ומגיע לציבור הישראלי ליהנות מהפיתוחים שמקורם בארץ", אמר וינשל.

"נתח השוק שלנו ב-2019 עמד על 3.6% וב-2020 אנו צופים שיעמוד על כ-10%. כבר בשנת הפעילות הראשונה שלנו הגענו לאיזון תפעולי. הפיתוחים שלנו והחדשנות שאנחנו מביאים לא נופלים ברמה משאר החברות בעולם. אנחנו רוצים שהישראלים ייהנו מההייטק הישראלי, בניגוד לחברות שהולכות לפעול בחו"ל, לא משלמות מיסים בארץ וגם האזרחים פה לא נהנים מכך. אחרי שהשקנו גם את ביטוחי הדירות בארץ, כבר ב-2021 נמכור ביטוח מחוץ לישראל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות