אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הורדת דירוג לישראל? מה המשמעות ואיך נצליח לחמוק מזה

מנועי הכסף

הורדת דירוג לישראל? מה המשמעות ואיך נצליח לחמוק מזה

הגירעון הצומח, החוב הממשלתי הגדל, המצב הפוליטי וחוסר ההסכמות על התקציב - עלולים להוביל להורדת דירוג. מה יהיו ההשלכות ומדוע האינפלציה לא תציל אותנו. פודקאסט מנועי הכסף של כלכליסט - פרק 114

06.08.2020, 16:35 | שי סלינס
דבר אחד שבטוח יקרה בכל פעם שתחליטו לשבת במסעדה - יגישו לכם את החשבון. לפעמים יגישו אותו ממש בהתחלה כשאתם מזמינים את האוכל, לפעמים יגישו אותו תוך כדי שאתם סועדים ובלא מעט פעמים תזכו לקבל אותו עם סיום הארוחה.

אז אם לא שמתם לב, כולנו כבר התיישבנו במסעדה הגדולה של המדינה. הגישו לנו מענק במזומן, חלקנו זכו לפיצוי מסויים על הירידה בהכנסות העסק. ועכשיו, כשאנחנו עדיין באמצע הארוחה - בעוד שחלקנו עדיין רעבים מאוד - מגיע השלב הזה. של החשבון.

ומה יש בחשבון? הגירעון הצומח, החוב הממשלתי הגדל, המצב הפוליטי וחוסר ההסכמות על התקציב. ומה השורה התחתונה של החשבון? הורדת דירוג האשראי.

בפרק ה-114 של פודקאסט מנועי הכסף של כלכליסט עם הכלכלן והאסטרטג הראשי של פסגות אורי גרינפלד דיברנו על הורדת דירוג אפשרית של ישראל, מה המשמעות, כמה דרמטי זה ומה אפשר לעשות כדי לחמוק ממנה. דיברנו גם על האינפלציה - מדוע היא תעזור לחוב של ארה"ב ולא של ישראל.

הורדת דירוג לישראל? מה המשמעות ואיך נצליח לחמוק מזה
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןהורדת דירוג לישראל? מה המשמעות ואיך נצליח לחמוק מזה

סוכנות דירוג אשראי S&P, צילום: בלומברג סוכנות דירוג אשראי S&P | צילום: בלומברג סוכנות דירוג אשראי S&P, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות