אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה יקרה ביום שגוגל תפתח בנק? צילום: גוגל

הייטק בפקקים

מה יקרה ביום שגוגל תפתח בנק?

האם הממשלה היתה יכולה להיעזר בטכנולוגיה כדי לחלק את הכסף לאנשים שבאמת צריכים אותו? הפודקאסט "הייטק בפקקים" על המפגש של כסף עם טכנולוגיה

06.08.2020, 14:35 | שירות כלכליסט
האם הייתם פותחים חשבון בבנק של גוגל? ואיזו טכנולוגיה היתה מאפשרת לממשלה לחלק את הכסף לאנשים שבאמת צריכים אותו? הפודקאסט "הייטק בפקקים" בתכנית על המפגש של כסף עם טכנולוגיה.

(00:00)

פתיחה ופינת מנהלים קריירה עם נירית כהן ואורי טולידאנו

האם תפקיד המדינה עכשיו הוא לחלק כסף או לתת לאנשים את הכלים להוציא את עצמם מהבור? האם צריך לספק רשת ביטחון תוך שאנחנו מכינים אנשים לעולם עבודה משתנה - כי זו לא הפעם האחרונה.

(10:23)

מירב הראל, מנהלת תפעול באייקוניק ויועצת לרגולטורים וארגונים בעולם בתחום הפינטק, מנתחת את היתרונות והחסרונות סביב החדשה החמה שגוגל נכנסת למתן שירותים בנקאיים: מה יותר חשוב, כמה כסף שווה המידע הבנקאי שלנו ולמה הוא שייך?

(29:35)

יגאל נבו, מנכ"ל פורום תעשיית הבלוקצ'יין, מסביר את הצעות החוק בחוק ההסדרים הקרוב שאמורות לעשות מהפכה לתעשיית הפינטק הישראלית: ארגז חול רגולטורי ובנקאות פתוחה.

מה יקרה ביום שגוגל תפתח בנק?
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןמה יקרה ביום שגוגל תפתח בנק?

מנחה ראשית - נירית כהן

מנחה משנה - אורי טולידאנו

עורך ראשי - אדר חי

הפקה - שקד דמבו

הייטק בפקקים היא שילוב של תכנית רדיו ופודקאסט בשידור חי. אנחנו משדרים ברדיו תל אביב בתדר 102 ובמקביל בפייסבוק לייב באצטדיון הסטארט-אפ ובעמוד הפייסבוק של כלכליסט.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות