אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הדרייב-אין בת"א חזר במגבלות הקורונה

"אנשים צמאים לתרבות, חבל שקיבלנו אישור ל-200 מכוניות בלבד", אומר מנהל המחלקה למופעים בעיריית ת"א. בעירייה בוחנים גם קיום מופעים במתחם

06.08.2020, 20:14 | ענבל עומר

אירוע הדרייב אין המחודש בתל אביב נפתח השבוע  (ד') בהקרנת סרט קולנוע צרפתי על גבי מסך בגודל 130 מ"ר כאשר פסקול הסרט שודר בתדר רדיו. שבי מזרחי, מנהל המחלקה למופעים בעיריית ת"א: "אנשים צמאים לתרבות, חבל שקיבלנו אישור ל-200 מכוניות בלבד".

200 מכוניות זרמו למתחם היכל שלמה בתל אביב לצפות בהקרנת סרט מיוחדת לכבוד ט"ו באב. המשתתפים באירוע נאלצו לעמוד בתקנות המחייבות להישאר צמודים לרכב ולא להסתובב במתחם. "מי שבכל זאת יצטרך לקום צריך להבהב עם האורות וסדרן יגיע אליו, הצבנו סדרן על כל 20 מכוניות", אמר מזרחי.

הדרייב-אין המחודש בת"א, צילום: גיא יחיאלי הדרייב-אין המחודש בת"א | צילום: גיא יחיאלי הדרייב-אין המחודש בת"א, צילום: גיא יחיאלי

על פי הנחיות משרד הבריאות כאמור רק 200 מכוניות אושרו להיכנס למתחם על אף שבעיריית תל אביב סבורים כי המתחם יכול להכיל כ-500 מכוניות ועדיין לשמור על המרחק הדרוש בין כל אחת מהן.

בעיריית תל אביב מציינים כי היה ביקוש גדול לאירוע ומלאי הכרטיסים שהוצע אזל בתוך זמן קצר. בימים אלה נבחנת אפשרות לקיום הופעות חיות במתכונת דרייב-אין אך יש לא מעט בעיות וקשיים שאין עליהם מענה כרגע. "אחת הבעיות הקשות היא העובדה שהאומן לא יוכל להרגיש את הקהל, איך האומן יוכל להופיע מול גושי מתכת ולא יקבל שום פידבק מהקהל", אומר מזרחי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות