אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החרדים לנתניהו וגנץ: "לא להקדים את הבחירות - העברת תקציב היא צו השעה" צילומים: עמית שאבי, אוהד צויגנברג

החרדים לנתניהו וגנץ: "לא להקדים את הבחירות - העברת תקציב היא צו השעה"

ראשי הסיעות החרדיות - שר הפנים דרעי, שר הבינוי והשיכון ליצמן ויו"ר ועדת הכספים גפני: "אזרחי ישראל מתמודדים בימים אלה עם בעיות קשות, בריאותיות וכלכליות, ועצם המחשבה ללכת למערכת בחירות בעת הזאת הינה טירוף מוחלט"

06.08.2020, 15:59 | צבי זרחיה

שר הפנים אריה דרעי, שר הבינוי והשיכון יעקב ליצמן, ויו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני, קיימו היום (ה') דיון מעמיק נוכח הנסיבות הפוליטיות והעיכוב בגיבוש תקציב המדינה. כזכור, סיעת כחול לבן מעוניינת באישור תקציב דו שנתי בהתאם להסכם הקואליציוני, ואילו הליכוד - בהסכם חד שנתי. אי הסכמה בעניין עד סוף החודש תגרור את פיזורה של הכנסת.

קראו עוד בכלכליסט

ראשי הסיעות החרדיות הביעו התנגדות ברורה ונחרצת לקידום הליכה לבחירות. "אזרחי ישראל מתמודדים בימים אלה עם בעיות קשות, בריאותיות וכלכליות, ועצם המחשבה ללכת למערכת בחירות בעת הזאת הינה טירוף מוחלט".

"זה הזמן לפנות כל דבר אחר, להביא לאישור דחוף של תקציב המדינה, בכדי שנוכל להתמקד באתגרי המשק ומערכת הבריאות, נוכח משבר הקורונה שפוקד את אזרחי ישראל ואת כל העולם. לא נשתף פעולה עם כל יוזמה להקדמת הבחירות ואנו נעשה הכול למנוע בחירות.

"ראשי סיעות ש"ס ויהדות התורה קוראים לראש הממשלה בנימין נתניהו ולעמיתו, ראש הממשלה החלופי ושר הביטחון בני גנץ, לגלות אחריות לאומית, להתכנס יחדיו על מנת להגיע לפתרון מוסכם ומניעת הליכה לבחירות מיותרות. על אף שלמפלגות החרדיות אין מה לחשוש מבחירות, טובת אזרחי ישראל לנגד עינינו".

ליצמן ונתניהו, צילום: EPA ליצמן ונתניהו | צילום: EPA ליצמן ונתניהו, צילום: EPA

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות