אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יצירתיות בימי הקורונה: דרייב אין על המים בגני יהושע בת"א

יצירתיות בימי הקורונה: דרייב אין על המים בגני יהושע בת"א

עיריית ת"א תפעיל בשבוע האחרון של אוגוסט את "סינמה על מים - דרייב אין באגם" - צפייה בסרטים מתוך 70 סירות שיפוזרו באגם עפ"י התו הסגול

09.08.2020, 13:40 | מאיה נחום שחל

עיריית תל אביב-יפו תפעיל בשבוע האחרון של אוגוסט (בין 22 ל-30) מיזם חדש בשם "סינמה על מים - דרייב אין באגם" - צפייה בסרטים מתוך סירות על פני האגם בפארק גני יהושע.

המיזם קיבל את אישור משרד הבריאות לקיום אירועי דרייב אין במרחב הפתוח ועומד בכל כללי התו הסגול. באגם ימוקמו כ-70 סירות במרחק של 2 מטרים בין סירה לסירה מול המסך הגדול. האירוע ברכישת כרטיסים מראש. פרטים אודות הסרטים, שעות ההקרנה ולינק לקניית כרטיסים יפורסמו במהלך השבוע הקרוב.

הדמייה של הדרייב אין באגם גני יהושע בתל אביב הדמייה של הדרייב אין באגם גני יהושע בתל אביב הדמייה של הדרייב אין באגם גני יהושע בתל אביב

ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי: "אנו מחפשים כל העת דרכים יצירתיות להנגיש לתושבים פעילות תרבות: סבסוד הופעות אינטימיות במסעדות ובבתי קפה באוויר הפתוח; מימון הופעות של אמני-רחוב ברחובות וכיכרות מרכזיים; מאות פעילויות במרחב הציבורי למשפחות עם ילדים ובני הגיל השלישי במהלך חודש אוגוסט ועוד. צפייה בסרטים באמצעות סירות באגם בפארק גני יהושע היא עוד דרך יצירתית לבלות את ימי אוגוסט החמים".

.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות