אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי גוגל, טוויטר ופייסבוק: אינטל משאירה את העובדים בבית עד יוני 2021 צילום: רויטרס

אחרי גוגל, טוויטר ופייסבוק: אינטל משאירה את העובדים בבית עד יוני 2021

בהתאם להתפתחויות במשבר הקורונה החברה תאפשר לעובדיה המעוניינים בכך להמשיך לעבוד מהבית. בנוסף עקב סגירת מוסדות החינוך, אינטל תחל ב-1 בספטמבר בתוכנית החזר הוצאות חודשי לעובדיה בגין טיפול בילדיהם

09.08.2020, 13:56 | הגר רבט
אחרי שגוגל, טוויטר ופייסבוק הודיעו לעובדיהם שהם יכולים להמשיך לעבוד מהבית עד סוף 2021, כעת אינטל מודיעה כי עובדיה בישראל ובעולם יוכלו להמשיך לעבוד מהבית גם כן עד יוני 2021. ההודעה אינה מתייחסת לעובדי מובילאיי  

קראו עוד בכלכליסט

מאינטל נמסר כי החברה דוגלת בגישת החזרה לקמפוסים בשלבים, אך עם זאת ובהתאם למצב הנוכחי, היא תאפשר לעובדיה שמעוניינים בכך להמשיך לעבוד מהבית עד סוף חודש יוני 2021.

בנוסף, החל מ-1 בספטמבר 2020 ועד יוני 2021 אינטל תחל תכנית חדשה, במסגרתה ניתן יהיה להגיש החזר הוצאות חודשי בגין טיפול בילדים או עזרה עבור לימודים מרחוק כמו גם סיוע בטיפול בהורים מבוגרים - זאת בגין ימים שבהם מוסדות החינוך (בתי ספר), יהיו סגורים נוכח משבר הקורונה. 300 דולר לחודש ולעובדים סטודנטים 150 דולר.

משרדי אינטל, צילום: רויטרס משרדי אינטל | צילום: רויטרס משרדי אינטל, צילום: רויטרס

החברה אף תממן לעובדים החזר הוצאות עד גובה של 500 דולר לטובת רכש של ציוד משרדי ו-30 דולר בחודש מימון להוצאות Wi-Fi הקשורות לעבודה. בנוסף, עובדים שמעוניינים בכך יוכלו להזמין עד הבית את הכיסא האישי מהקמפוס.

אינטל ישראל מעסיקה כ-13,700 עובדים ב-3 מרכזי פיתוח (חיפה, ירושלים ופתח תקווה), במפעל ייצור בקריית גת, במובילאיי ובמרכזים נוספים.

בתשובה לשאלת כלכליסט נמסר מאינטל כי 90% מעובדי אינטל ישראל עובדים כיום מהבית, ביניהם עובדי מפעל שתפקידם לא מצריך נוכחות מול מכונות הייצור.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
אינטל מקום מצוין אבל יש לזה מחיר
אחרי 21 שנות עבודה במפעל אני יכול להגיד תודה, אכן יש גם דברים פחות נעימים בעיקר לעובדי היצור. המקום יודע לתגמל אבל יודע לקחת. המקום זה בועה או כלוב זהב. יש חיים גם מחוץ לאינטל, זה עניין של תפיסה. אכן יש המון אבטלה סמויה והמון אנשים שעושים מהומה רבה על כלום וכך לכולם יש עבודה. מאכל לכול העובדים והעובדות פרנסה בשפע בריאות ואושר ואם אפשר גם עושר. בהצלחה
עפר  |  26.09.20
לכל התגובות