אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי הפרישה המפתיעה של מוסלר: שמעון אבודרהם יקודם למנכ"ל אמות צילום: תמר מצפי

אחרי הפרישה המפתיעה של מוסלר: שמעון אבודרהם יקודם למנכ"ל אמות

אבודרהם יתחיל את תפקידו ב-1 בספטמבר הקרוב, ויחליף את אבי מוסלר שהודיע לפני חודש על פרישה מפתיעה אחרי 15 שנים כמנכ"ל חברת הנדל"ן

09.08.2020, 15:04 | חזי שטרנליכט

נמצא יורשו של מנכ"ל אמות השקעות: חברת הנדל"ן המניב מקבוצת אלוני חץ הודיעה היום (א') על מינוי שמעון אבודרהם, מנכ"ל החברה הבת אמות יזמות, למנכ"ל החברה.

קראו עוד בכלכליסט

אבודרהם יתחיל את תפקידו ב-1 בספטמבר הקרוב. המינוי מגיע לאחר שאבי מוסלר, מנכ"ל החברה ב-15 השנים האחרונות, הפתיע לפני כחודש כשביקש לסיים את תפקידו ולפנות לעיסוקים פרטיים.

שמעון אבודרהם, מנכ"ל אמות הנכנס, צילום: תמר מצפי שמעון אבודרהם, מנכ"ל אמות הנכנס | צילום: תמר מצפי שמעון אבודרהם, מנכ"ל אמות הנכנס, צילום: תמר מצפי

לאבודרהם ניסיון של למעלה מ-25 שנה בענף הנדל"ן, רובן ככולן בחברות נדל"ן ציבוריות. מתוכן 15 שנה בתפקידי ניהול בכירים. הוא הצטרף לאמות השקעות לפני 12 שנה, ושימש כמהנדס ראשי ולאחר מכן כסמנכ"ל הנדסה. לפני ארבע שנים מונה למנכ"ל החברה הבת אמות יזום ופיתוח נדל"ן בע"מ. במסגרת זו, היה אמון על הובלת פעילות הייזום, הפיתוח, התכנון וההקמה של נדל"ן מניב לאמות השקעות.

אבי מוסלר, מנכ"ל אמות הפורש, צילום: עמית שעל אבי מוסלר, מנכ"ל אמות הפורש | צילום: עמית שעל אבי מוסלר, מנכ"ל אמות הפורש, צילום: עמית שעל

עוד הודיעה החברה על מינוי סמנכ"לית הכספים יהודית זינגר לתפקיד המשנה למנכ"ל. זינגר הצטרפה לאמות לפני כ-14 שנה, בסמוך לרכישת החברה על ידי אלוני חץ. בתחילה שימשה כמנהלת הכספים של החברה, ולפני כעשור מונתה לסמנכ"לית כספים. טרם הצטרפותה לאמות, כיהנה כסמנכ"ל כספים בחברת מטרו מוטור שיווק בע"מ.

במהלך תקופת כהונת אבודרהם כמנכ"ל חברת הבת של אמות, הורחב פורטפוליו הנכסים המניבים הקיים של החברה כך שכלל גם מגוון נכסים בייזום ובהקמה עצמית ובהם, בין השאר, הפרויקטים: אמות פארק אפק, אמות פלטינום, אמות אטריום, פרויקט ToHa, קמפוס אמות חולון, מרלו"ג מודיעין, מתחם הלח"י בני ברק ועוד. לאבודרהם תואר מהנדס אזרחי מוסמך למדעים מהטכניון, תואר שני בנדל"ןM.R.E מהטכניון ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן.

נתן חץ, יו"ר אמות השקעות, אמר היום: "אני מברך את שמעון על כניסתו לתפקיד מנכ"ל אמות ומלא סיפוק מהעובדה שיש לנו נבחרת מנהלים מנוסה ומוערכת בתוך הקבוצה, המאפשרת לנו לקדם מנהלים מצוינים מתוך הבית". אבודרהם אמר כי "כמי שלוקח חלק בחברה כבר למעלה מעשור, למדתי להוקיר את תרבותה העסקית ואת ה-DNA הייחודיים שמאפיינים אותה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות