אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוחננוף רכשה חמישה סניפים של יינות ביתן תמורת 67.5 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

פרסום ראשון

יוחננוף רכשה חמישה סניפים של יינות ביתן תמורת 67.5 מיליון שקל

מחזור המכירות של הסניפים - בת"א, עפולה, חדרה, טבריה וקריית שמונה - עומד על 70 מיליון שקל בשנה. בכך גדל מספר הסניפים של הרשת ל-32

09.08.2020, 21:42 | נווית זומר

רשת יוחננוף שבשליטת משפחת יוחננוף רכשה חמישה סניפים של יינות ביתן תמורת 67.5 מיליון שקל. בכך יגדל מספר סניפי הרשת ל-32 . איתן יוחננוף אמר בתגובה כי בחצי השנה הקרובה ייפתחו עוד ארבעה סניפים של יוחננוף - בבאר שבע, במבקיעים ליד אשקלון, ביבנה הירוקה ובמישור אדומים. מחזור רשת יוחננוף עומד על מעל ל-3 מיליארד שקל בשנה. המחזור של הסניפים שנרכשו עומד על כ-70 מיליון שקל והם ממוקמים במגדלי ת"א, בעפולה, בטבריה, בחדרה ובקריית שמונה.

קראו עוד בכלכליסט

זאת לא הפעם הראושנה שיוחננוף רוכשת מיינות ביתן סניפים. האחרון שנרכש היה סניף יינות ביתן באייררפורט סיטי. מכירת הסניפים על ידי ינות ביתן היא חלק מתוכנית ההבראה של הרשת שכללה את סגירת מרכז הלוגיסטיקה (מרלו"ג) ברמת הכובש, קיצוץ 50% מעובדי המטה - כ- 120 עובדים ומעל 1,000 עובדים בחנויות.

תוכנית ההתייעלות סייעה לרשת לקבל הסכם מימון אשראי חדש בסך 150 מיליון שקל. למרות שפורסם כי יינות ביתן תמכור 30 סניפים, הרשת מכחישה זאת וטוענת כי בכוונתה למכור הרבה פחות. לאחרונה מונה כיו"ר הרשת שלמה רודב, יחד עם מנכ"ל הרשת מיכאל לובושיץ. הכוונה היא להכין את הרשת להנפקה תוך שנה עד שנתיים תוך ניצול השיפור במצבה בעקבות העלייה ברכישות.

איתן יוחננוף, צילום: אוראל כהן איתן יוחננוף | צילום: אוראל כהן איתן יוחננוף, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות