אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלקטרה תבצע עבודות תשתית בירושלים ב-470 מיליון שקל

אלקטרה תבצע עבודות תשתית בירושלים ב-470 מיליון שקל

במסגרת המכרז בו זכתה הקבוצה יסללו כבישים ומנהרות בגבעה הצרפתית בעיר. הפרויקט שיבוצע על ידי החברה הבת, אלקטרה תשתיות, צפוי להימשך כ-3 שנים

10.08.2020, 17:41 | חזי שטרנליכט

קבוצת אלקטרה זכתה במכרז עבודות תשתית של עיריית ירושלים בהיקף של 470 מיליון שקל. במסגרת המכרז של חברת מוריה, הקבוצה תבצע עבודות תשתית בצומת הגבעה הצרפתית בירושלים שכוללות בין היתר סלילה ובניית מנהרות בצומת.

קראו עוד בכלכליסט

הפרויקט מהווה ציר מרכזי ונתיב תחבורתי ראשי החוצה את העיר ממערב למזרח על כביש מספר 1 ומייצר רצף תחבורתי לכיוון הבקעה וים המלח ולהיפך.

באלקטרה מציינים כי הפרויקט מהווה אתגר הנדסי מורכב, היות והמנהרות עוברות וחוצות אחת את השנייה במפלסים שונים ומבוצעות במגוון רחב של סוגי קרקעות המצריכות שיטות תימוך מורכבות. כמו כן, התוואי עובר באזור אורבני וסמוך מאוד למבנים הנדסיים שונים המצרכים ניטור והקפדה יתרה על אופן הביצוע. הפרויקט יבוצע על ידי חברת הבת בקבוצה, אלקטרה תשתיות, על פני תקופה של 3 שנים.

מניית אלקטרה עלתה היום בשיעור של 1.6% בבורסה, כאשר מחיר המניה מגלם לקבוצה שווי של 5.75 מיליארד שקל. הפרויקט החדש מתווסף לצבר העבודות של קבוצת אלקטרה המסתכם בכ-14.5 מיליארד שקל.

איתמר דויטשר מנכ"ל אלקטרה, צילום: לירון אלוני. איתמר דויטשר מנכ"ל אלקטרה | צילום: לירון אלוני. איתמר דויטשר מנכ"ל אלקטרה, צילום: לירון אלוני.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות