אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סייברארק דורגה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר ל-2020 בניהול גישה פריבילגית מקור: Adobe Stock

סייברארק דורגה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר ל-2020 בניהול גישה פריבילגית

חברת המחקר גרטנר דירגה את חברת סייברארק כמובילה בדוח ריבוע הקסם של גרטנר ל-2020, בקטגוריית ניהול גישה פריבילגית. סייברארק דורגה במקום הגבוה ביותר הן מבחינת יכולת הביצוע שלה והן בשלמות החזון, זו הפעם השנייה ברציפות

13.08.2020, 16:00 | בשיתוף CyberArk
סייברארק מספקת את הפתרון המקיף ביותר להגנת חשבונות פריבילגיים, הרשאות וסודות המקושרים לבני אדם, יישומים ומכונות בסביבות ענן וסביבות היברידיות. כמובילה העולמית בניהול גישה פריבילגית, סייברארק מאפשרת לארגונים מכל הגדלים להפחית את הסיכון, לשפר את היעילות התפעולית ולאמץ באופן בטוח טכנולוגיות ותשתיות מודרניות בהן ענן, DevOps ואוטומציה של תהליכים, על מנת לבצע טרנספורמציה בעסק.

"הדוח מחזק את המגמה הניכרת של התבגרות השוק של ניהול הגישה הפריבילגית עם אימוץ מהיר יותר," אמרה מריאן בודניק, סמנכ"לית השיווק של סייברארק. "אסטרטגיית אבטחת הזהות של סייברארק, המושתתת על ניהול גישה פריבילגית, מספקת פתרונות חדשניים התומכים ביכולתם של הלקוחות להתנהל בסביבות עסקיות דינמיות ולעיתים בלתי צפויות. במקביל, היא ממקסמת את המשאבים הקיימים ומגינה מפני איומי סייבר חדשים."

ה-Peer Insights של גרטנר מתעד את חווית הלקוח באמצעות דירוגים אמינים וביקורות של מקצועני IT ארגוני. נכון ל-25 במרס 2020, להלן ביקורות שקיבלה סייברארק:

"עבדתי ישירות עם סייברארק במשך יותר משש שנים, והיא הספקית הטובה ביותר שעמה עבדתי במהלך קריירה של יותר מ-20 שנה בתחום ה-IT. לסייברארק יש חזון ברור ותקשורת פתוחה בכל הקשור למוצרים ותמיכה. סייברארק מספקת מוצרים מעולים שמובילים את התעשייה בניהול גישה פריבילגית." – מנהל אבטחת מידע, תעשיית הפיננסים (לחוות הדעת המלאה).

אבטחת גישה פריבילגית, סייברארק , מקור: Adobe Stock אבטחת גישה פריבילגית, סייברארק | מקור: Adobe Stock אבטחת גישה פריבילגית, סייברארק , מקור: Adobe Stock

"הטמענו את מוצרי סייברארק כדי לענות על הצורך בניהול סודות ביישומים שלנו, ולאחר מכן, בעקבות אימוץ נלהב מצד צוות המו"פ שלנו, הכנסנו את הפתרונות גם לייצור ולתשתית. הפתרון עונה על כל הצרכים שלנו ועל הציפיות העתידיות כגון ניהול גישה סלקטיבית מרחוק (Alero) או המעבר שלנו לתשתית כשירות (IaaS) עם פתרון Conjur או ל-SaaS עבור אפליקציות ארגוניות (PSM for Cloud)." – מנהל בכיר וראש תוכנית ניהול גישה וזהויות בתעשיית הייצור.

"סייברארק עוזרת לנו לזהות איומים וחולשות משמעותיים ולהבטיח שהחולשות יתוקנו לפני שיקרה משהו רע. הטיפול בחולשות שלנו ופתרונן הוא יותר בגדר פתרון מונע. הוא הקל על ניהול הסיסמאות של החשבונות הפריבילגיים וחשבונות השירות אשר כעת אינם ניתנים לניהול עם הפתרונות הקיימים לניהול סיסמאות ו-sessions. בנוסף, אנו יכולים כעת להקליט את כל הגישות לשרתים הפיזיים או הווירטואליים. בדרך זאת, הכל נמצא תחת שליטה ואיננו מוטרדים מהאבטחה." מהנדס רשת ואבטחה בתחום תעשיית הייצור.

להורדת עותק חינמי של דו"ח ריבוע הקסם של גרטנר לשנת 2020 בקטגוריית ניהול גישה פריבילגית, בקרו ב- https://www.cyberark.com/gartner-mq-pam/

   

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות