אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסטארט-אפ הישראלי K2View גייס 28 מיליון דולר

הסטארט-אפ הישראלי K2View גייס 28 מיליון דולר

חברת התוכנה הפועלת בתחום ניהול המידע הארגוני גייסה את הסכום בהשתתפות הביטוח הפניקס ומייסדי ומנהלי קרן הון הסיכון ג'נסיס הישראלית. הגיוס הגיע על רקע צמיחה משמעותית של 75% בהכנסות החברה ומחצית ראשונה חזקה במיוחד ב-2020

12.08.2020, 14:03 | מאיר אורבך
חברת הסטארט-אפ הישראלית K2View גייסה 28 מיליון דולר בהובלת קרן ההשקעות השוויצרית Forestay Capital ובהשתתפות חברת הביטוח הפניקס ומייסדי מנהלי קרן הון הסיכון ג'נסיס הישראלית. מנהלי ג'נסיס בראשות אדי שלו ואייל קישון משמשים יועצים להפנקיס בהשקעות בשלבים מאוחרים ואף משתתפים בהשקעות באופן פרטי.

קראו עוד בכלכליסט

חברת התוכנה הישראלית פועלת בתחום ניהול המידע הארגוני ופיתחה פתרונות DataOps וניהול נתונים בזמן אמת. הטכנולוגיה של K2View מאפשרת גישה ובקרה במהירות, בקלות בצורה מאובטחת לכל המידע של ארגון, בלי קשר למספר המערכות ומקורות המידע השונים שיש בו.

הגיוס הגיע על רקע של צמיחה משמעותית של 75% בהכנסות החברה ומחצית ראשונה חזקה במיוחד ב-2020. החברה נוסדה ב-2010 ומעסיקה מעל ל-130 עובדים.  

לדברי אחי רותם, מנכ"ל ומייסד משותף של K2View. "כשאנו מסתכלים לשלב הבא של הצמיחה שלנו, החזון שלנו הוא להמשיך לעזור לחברות לפתוח את הפוטנציאל שלהן על ידי מתן דרך מהירה יותר, טובה יותר וחסכונית יותר לגישה ולנתוני בקרה. השגת מימון בסדר גודל כזה בעיצומה של מגיפה עולמית מוכיחה עוד יותר את הפוטנציאל העסקי שלנו. חברת Forestay Capital ו- Genesis Partners שותפים לחזון שלנו לעתיד והם שותפים טבעיים לסייע לנו להאיץ את הצמיחה שלנו".

גרי גנות שותף בקרן ג גרי גנות שותף בקרן ג'נסיס גרי גנות שותף בקרן ג

גרי גנות, שותף בקרן ג'נסיס התייחס לגיוס: "הפתרון המוגן בפטנט של K2View עוזר לארגונים, במהירות ובעלות יעילה, להשיג ראיה של 360 מעלות בזמן אמת של הנתונים והאתגרים שעיכבו את חדשנות ה-IT הארגוני", אמר, "לשוק ה-DataOps יש אפשרות בלתי מוגבלת של פוטנציאל צמיחה ו- K2View מתוכננת לחזק את עמדת המנהיגות שלה, שכן היא תומכת בגל ההתרחבות הבא של השוק".

"ככל שחברות עוברות טרנספורמציה דיגיטלית כדי להסתגל לסביבה כלכלית ורגולטורית משתנה, הטכנולוגיה של K2View הופכת את השימוש בנתונים לקל ונוח כדי להאיץ את החדשנות העסקית", אמר פרדריק וולוונד, שותף מנהל ב- Forestay Capital. "אנו שמחים להצטרף לשותפות עם הצוות המוכשר והחזוני הזה במסע הצמיחה הבא שלהם ולגדול את העסק ברחבי העולם כדי לעזור לארגונים להתמודד עם אתגרי הנתונים המורכבים ביותר שלהם". 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות