אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טייקון המדיה סאמנר רדסטון מת בגיל 97 צילום: רויטרס

טייקון המדיה סאמנר רדסטון מת בגיל 97

המיליארדר ואיל התקשורת, שהפך את רשת בתי הקולנוע של משפחתו לאימפריה בשווי מיליארדי דולרים שכוללת את CBS ואת ויאקום, מת אתמול; במאי האחרון הוערך הונו של רדסטון ב-3 מיליארד דולר; הבת שרי רדסטון: "הוא היה אבא, סבא וסבא רבא נהדר"

12.08.2020, 15:52 | שירות כלכליסט

המיליארדר ואיל התקשורת סאמנר רדסטון, שהפך את רשת בתי הקולנוע של משפחתו לאימפריה בשווי מיליארדי דולרים שכוללת את CBS ואת ויאקום, מת אתמול (ג') בגיל 97.

קראו עוד בכלכליסט

"אבי ניהל חיים יוצאי דופן שלא רק עיצבו את הבידור כפי שאנחנו מכירים אותו היום, אלא גם יצרו מורשת משפחתית מופלאה", אמרה היום שרי רדסטון, ביתו של סאמנר ויו"ר ויאקום-CBS. "דרך כל זה, חלקנו אהבה גדולה זה לזה, והוא היה אבא, סבא וסבא רבא נהדר. אני כל כך גאה להיות הבת שלו ואתגעגע אליו תמיד". 

סאמנר רדסטון, צילום: רויטרס סאמנר רדסטון | צילום: רויטרס סאמנר רדסטון, צילום: רויטרס

רדסטון, שנהג לומר כי יחיה לנצח, שלד בכ-80% ממניות ההצבעה של ויאקום ו-CBS באמצעות חברת האחזקות הפרטית שלו, נשיונל אמיוזמנטס (National Amusements). בנובמבר 2019 הוערך הונו ב-3.9 מיליארד דולר. ב-5 בדצמבר 2019, יום המסחר הראשון של החברה הממוזגת ויאקום-CBS, הוא צנח להיקף של 2.6 מיליארד דולר. במהלך מגפת הקורונה, הוערך הונו במאי 2020 ב-3 מיליארד דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות