אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חזרה בזמן ב-4 דולר: Airbnb מציעה לילה בסניף האחרון של בלוקבסטר צילום: Blockbuster

חזרה בזמן ב-4 דולר: Airbnb מציעה לילה בסניף האחרון של בלוקבסטר

הרשת, שזכתה להצלחה בשנות ה-80 וה-90, פשטה את הרגל ב-2010 - וכעת נותר ממנה רק סניף אחד בודד, באורגון, ארה"ב. האורחים, שחייבים להיות תושבי האזור, יתכבדו בלילה של סרטים משנות ה-90 ובפופקורן, באזורי צפייה שעומדים בתנאי הריחוק החברתי

13.08.2020, 21:01 | שירות כלכליסט

חברת Airbnb מאפשרת לחזור בזמן תמורת 4 דולר ללילה - ומציעה לילה בסניף האחרון שנותר של רשת השכרת סרטי הווידיאו בלוקבסטר. הרשת, שזכתה להצלחה בשנות ה-80 וה-90, פשטה את הרגל ב-2010 וכעת נותר רק סניף אחד בודד שנמצא באורגון, ארה"ב. ב- Airbnb מגדירים את הסניף כ"המנון לקסם של הסרטים, לזמנים פשוטים יותר ולתחושת קהילתיות שהייתה תמיד בסניפי בלוקבסטר ברחבי העולם".

קראו עוד בכלכליסט

סניף בולקבסטר באורגן. לילה של סרטים מהניינטיז, צילום: Blockbuster סניף בולקבסטר באורגן. לילה של סרטים מהניינטיז | צילום: Blockbuster סניף בולקבסטר באורגן. לילה של סרטים מהניינטיז, צילום: Blockbuster

האורחים יתכבדו בלילה של סרטים משנות ה-90, והנהלת החנות הודיעה כי תארגן את אזורי הצפייה כך שיעמדו בחוקי הריחוק החברתי, כמתבקש בתקופה זו. האורחים יוכלו להתרווח על כריות וספות נפתחות, וכדי להתחבר לתקופה יוכלו גם להשמיע מוזיקה בטייפ ולשחק משחקי וידיאו ישנים לתוך הלילה.

עם זאת, כדי להצליח להזמין את הלילה צריכים לעמוד בכמה תנאים לא ממש פשוטים. ראשית, המזמינים חייבים להיות תושבי מחוז דשוטס באורגון. יתרה מכך, כל האורחים צריכים להגיע מאותו משק בית ואסור להזמין חברים, לערוך מסיבות או לעשן ולצרוך סמים.

הסניף באורגון, צילום: Blockbuster הסניף באורגון | צילום: Blockbuster הסניף באורגון, צילום: Blockbuster

ניתן לבצע את ההזמנות החל מה-17 באוגוסט והן רלוונטיות לשלושה תאריכים - 18,19 ו-20 בספטמבר. בכל פעם יכולים להשתתף עד שלושה אנשים.

בחנות יש שירותים בלבד ואין מקלחת, אך האורחים יקבלו כיבוד בצורת פופקורן וממתקים נוספים, והנהלת החנות הבטיחה לספק כמות לא מוגבלת של ג'ל חיטוי לידיים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות