אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משה חוגג: "תשובה לימד אותי על אנרגיה ונדל"ן ואני לימדתי אותו על הייטק ובית"ר" צילום: צילום מסך פייסבוק

משה חוגג: "תשובה לימד אותי על אנרגיה ונדל"ן ואני לימדתי אותו על הייטק ובית"ר"

הרכישה המפתיעה של מניות בגובה 25-30 מיליון שקל בהנפקת מניות דלק שביצע משה חוגג, הביאה להתקרבות בינו לבין בעל השליטה בדלק יצחק תשובה. חוגג העלה תמונה משותפת באינסטגרם, מסיור שקיימו בעסקיו של תשובה בהרצליה ות"א; חוגג: "אולי נעשה עוד דברים ביחד"

16.08.2020, 11:28 | גולן חזני
הרכישה המפתיעה שביצע משה חוגג, בעל קרן סינגולריטים, בהנפקת המניות של דלק בגובה של 25-30 מיליון שקל, מביאה להתקרבות בינו לבין בעל השליטה בדלק יצחק תשובה.

קראו עוד בכלכליסט

שלשום, יום שישי, קיימו השניים סיור בהרצליה ותל אביב, בעסקים של תשובה שחברת דלק בשליטתו מצויה בדיאלוג מתמשך עם נושיה, בגין חובות של 8 מיליארד שקל. הנושים חוששים כי דלק לא תוכל להחזיר את החובות בעקבות משבר הקורונה וצניחת מחיר הנפט ועמו שווי החברה.

תמונה מהאינסטגרם של משה חוגג: "תשובה לימד אותי על אנרגיה ונדל"ן ואני לימדתי אותו על הייטק ובית"ר", צילום מסך: אינסטגרם תמונה מהאינסטגרם של משה חוגג: "תשובה לימד אותי על אנרגיה ונדל"ן ואני לימדתי אותו על הייטק ובית"ר" | צילום מסך: אינסטגרם תמונה מהאינסטגרם של משה חוגג: "תשובה לימד אותי על אנרגיה ונדל"ן ואני לימדתי אותו על הייטק ובית"ר", צילום מסך: אינסטגרם

חוגג העלה תמונה משותפת שלו ושל תשובה באינסטגרם יושבים במכוניתו וכתב: "תשובה לימד אותי על אנרגיה ונדל"ן ואני לימדתי אותו על הייטק ובית"ר".

בסיור השתתף גם רועי אייזנמן בעל חברת החיתום אר.אי, שהשתתף כחתם בהנפקה וקישור בין חוגג לתשובה. ההיכרת בין אייזנמן לחוגג היתה לאחר שאייזנמן גייס הון לחברת סטורדוט בה מושקע גם חוגג.

חוגג אמר לגבי המפגש עם תשובה: "אולי נעשה עוד דברים ביחד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות